Zdravé Vánoce Vám přeje
MTS Akademie

Vyberte si svůj dárkový voucher.

Zdravé Vánoce Vám přeje MTS Akademie

Vyberte si svůj dárkový voucher.

Zdravé Vánoce Vám přeje MTS Akademie

Vyberte si svůj dárkový voucher.

Kurz výživy a hubnutí

Kurzy výživy a hubnutí

1.200 Kč

Dárkový voucher na kurzy výživy a hubnutí, kde Vás za 3 hodiny naučíme, jak si poskládat plnohodnotný jídelníček pro redukci hmotnosti a spalování tuků z běžně dostupných a levných potravin a poradíme Vám, jak to vše můžete zvládnout i bez vážení či počítání kalorií.

Individuální tréninky venku v přírodě

Osobní tréninky

od 475 Kč

Dárkové vouchery na permanentky na individuální tréninky venku v přírodě. Individuální tréninky představují ideální způsob pro Váš rychlý fyzický i mentální růst. Veškeré aktivity primárně přizpůsobujeme a ladíme v návaznosti na osobní cíle klienta.

Online jídelníček na míru

Jídelníček na míru (online)

2.590 Kč (do 31. 12.)

1.590 Kč

S jídelníčkem na míru získáte naši neomezenou podporu a několik variant jídel u každého chodu. Ze zkušenosti víme, že jeden předepsaný jídelníček není trvale udržitelný. Dáme Vám seznam všech potravin, kterými můžete předepsaná jídla nahradit a dodržet nastavené množství energie.

Skupinovky venku v přírodě

Skupinové lekce

od 120 Kč (dospělý)

od 50 Kč (senior)

Dárkové vouchery na skupinové lekce venku v přírodě. Skupinové lekce jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé i seniory. U skupinových lekcí se primárně zaměřujeme na techniku cvičení a dýchání a celkový rozvoj všech pohybových schopností a dovedností.

Manuál zdravého (z)hubnutí

Manuál zdravého (z)hubnutí

899 Kč (do 31. 12.)

449 Kč

Dárkový voucher na jedinečný manuál na cestě zdravého (z)hubnutí, který Vám jednoduše, jasně a přehledně ukáže konkrétní postup, jak získat zdravé tělo a ideální postavu.

Tělesná diagnostika InBody

Tělesná diagnostika InBody

650 Kč (do 31. 12.)

290 Kč

Dárkový voucher na komplexní diagnostiku na bioimpedanční váze InBody 120. Díky špičkovému přístroji InBody můžete mít rychlý a jasný přehled o tom, kde jste například zredukovali tělesný tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu.

Časté dotazy

FAQ

Po objednání a zaplacení Vám připravíme a pošleme dárkový voucher. Aktivaci voucheru provedete tak, že nám pošlete na e-mail: voucher@mtsakademie.cz žádost o aktivaci s příslušným aktivačním kódem, který naleznete na voucheru.

Rádi Vám připravíme personifikovaný dárkový voucher. Pokud o tuto službu máte zájem, napište nám to prosím při nákupu do poznámky. Upozorňujeme, že zpětně tuto službu nezajišťujeme.

Platnost dárkového voucheru je 6 měsíců od zakoupení.