Často kladené dotazy

All/1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11/12/

1. V jakých lokalitách v současnosti působíte?

Aktuálně působíme v naší první lokalitě v Praze, a tou je Centrální Park Stodůlky.

Do budoucna bychom naše služby rádi rozšířili i do dalších zajímavých lokalit v Praze, ale kam to bude konkrétně vám teď nejsme schopni říci, protože to bude hodně záležet na vás. Pokud byste naše služby uvítali i ve vaší lokalitě, určitě nás kontaktujte, budeme rádi.

2. Cvičíte pouze venku? Za každého počasí?

ANO, je to tak, cvičíme pouze venku. Protože neexistuje špatné počasí, ale existuje jenom špatné oblečení. Cvičení venku na čerstvém vzduchu a čerpání energií z přírody má blahodárné účinky na vaše tělo i mysl.

Tréninkové lekce neprobíhají pouze za těchto podmínek:

  • Teplota vzduchu překračuje 35°C a více.
  • Teplota vzduchu klesá na -8°C a méně.
  • Extrémně prší.

Ve všech ostatních případech cvičíme, protože i když není vždy počasí zcela dokonalé, váš organizmus (imunitní systém) se tím přirozeně posiluje, překonáváte sami sebe a pozitivně se posouváte kupředu.

3. Pro koho jsou tréninkové lekce určeny?

Tréninkové lekce jsou určeny zejména pro:

  1. všechny z vás, kteří by rádi začali se sportem (zdravým životním stylem), ale nevědí jak začít, stydí se nebo se bojí, protože ještě nikdy pořádně necvičili
  2. všechny z vás, kteří už nějakou zkušenost se cvičením mají, ale cvičí velmi nárazově/příležitostně a se správnou technikou cvičení, technikou dýchání atd. si nejsou vůbec jistí
  3. všechny z vás, kteří cvičí více méně pravidelně, ale potřebují změnu, nový náboj, novou energii

NEZÁLEŽÍ NA TOM, KOLIK VÁM JE. ZÁLEŽÍ POUZE NA TOM, JESTLI CHCETE. O ZBYTEK SE POSTARÁME MY.

4. Co když se na lekci přihlásí jenom jeden klient? Cvičíte nebo se lekce zruší?

Podle pravidel rezervačního systému má každá lekce nastavený minimální a maximální počet účastníků na lekci.

V současnou chvíli, kdy s naším projektem začínáme, jsme funkci minimálního počtu klientů na lekci VYPNULI a naše lekce budou probíhat i třeba jen s jedním klientem. Pro nás je to logické, jsme na začátku a chceme vám dát maximum (nehledě na to, že nás to baví 🙂 ) a pro vás to může být zajímavé v tom, že i když nebudou lekce ihned v deseti lidech, bude to pro vás jako osobní trénink za minimální peníze.

Jakmile budeme muset funkci minimálního počtu osob na lekci zapnout, budeme vás o tom včas informovat.

5. Jak poznám, že jsou tréninkové lekce vhodné i pro mě?

Tréninkové lekce jsou vhodné pro všechny z vás, kteří pro sebe chtějí udělat něco pozitivního a myslí to opravdu vážně. Všechny tréninkové lekce jsou obecně zaměřeny na všeobecný sportovní (fyzický) a mentální rozvoj s velkým důrazem na techniku cvičení, techniku dýchání a výuku a učení se toho, co a proč děláme. Tak, abyste se v této oblasti stali postupně svobodnými a nezávislými.

6. Co na tréninkových lekcích cvičíte?

Všechny naše tréninkové lekce jsou primárně zaměřeny na všeobecný sportovní rozvoj jedince. Velký důraz však klademe na výuku techniky jednotlivých cvičení, ať už jde o základní prvky jako různé poskoky, vzpor či dřep až po složitější komplexní cviky.

Primárním cílem tréninkových lekcí jsou perfektně technicky zvládnuté různé pohybové dovednosti, které vám zajistí přirozené posílení posturálního svalstva (hluboké svalstvo; to, které zajišťuje vzpřímenou pozici těla) a umožní vám přirozeně přejít na technicky složitější a intenzivnější druhy cvičení.

7. Jak poznám, že tréninková lekce pro mě nebude příliš náročná?

Nemusíte se bát, protože každý z vás si ve skupině cvičí svým vlastním tempem/intenzitou. My jsme tu primárně od toho, abychom vás kontrolovali, učili, opravovali či motivovali a také proto, abychom hlídali, abyste to nepřepálili. Naším cílem v žádném případě není, abyste druhý/třetí den nemohli bolestí chodit, ale právě to, abyste se zlepšovali postupně a přirozeně tak, aby vás to především bavilo. Pokud vás to bude bavit, věci jako zhubnutí, zpevnění, zlepšení síly či vytrvalosti přijdou v čase přirozeně sami a automaticky.

Nicméně doporučujeme všem si jakoukoliv tréninkovou lekci, o kterou máte zájem, nejprve zdarma vyzkoušet (viz. bod 8).

8. Lze si nějakou tréninkovou lekci vyzkoušet?

ANO, můžete si zdarma vyzkoušet jakoukoliv tréninkovou lekci, o kterou máte zájem. K tomu stačí, když se zaregistrujete (vytvoříte si svůj účet) do našeho on-line rezervačního systému, v kalendáři si najdete lekci, o kterou máte zájem, kliknete na tlačítko “Rezervovat” a po vyplnění potřebných údajů kliknete na tlačítko “Rezervovat první lekci zdarma”. Každý registrovaný uživatel má k dispozici rezervaci dvou jakýchkoliv 60min tréninkových lekcí zdarma.

Více informací o tom, jak funguje náš on-line rezervační systém, naleznete v Pravidlech rezervačního systému nebo v sekci Jak začít.

9. Jak se můžu na tréninkovou lekci přihlásit?

Abyste se mohli zarezervovat na jakoukoliv tréninkovou lekci nebo kurz, musíte se nejprve zaregistrovat (vytvořit si svůj účet) do našeho on-line rezervačního systému. Odkaz přímo na registrační stránku ZDE.

Jakmile jste zaregistrovaní a máte své uživatelské jméno a heslo, přihlaste se do rezervačního systému, najděte si v kalendáři sportovní aktivitu, o kterou máte zájem, klikněte na tlačítko “Rezervovat” a systém vás automaticky provede procesem rezervace.

Další informace a návod, jak používat on-line rezervační systém naleznete v Pravidlech rezervačního systému nebo v sekci Jak začít.

10. Pro přihlášení na tréninkové lekce se musím nejprve registrovat do rezervačního systému?

ANO. Vzhledem k tomu, že používáme plně automatický on-line rezervační systém, je nutné si nejprve v systému vytvořit svůj účet (zaregistrovat se).

Přečtěte si také Pravidla rezervačního systému nebo Jak začít.

11. Jak si správně zakoupit službu MTS Akademie?

Rádi byste si zakoupili nějakou službu MTS Akademie? Třeba permanentku, dobití kreditu či jednorázový vstup na 60min sportovní lekci nebo například nějaký zajímavý déletrvající sportovní kurz?

———-

Primárně musíte vědět, pro koho chcete vybranou službu zakoupit. Chci si ji koupit pro sebe nebo pro jinou osobu?

———-

Chci si ji koupit pro sebe.
Pokud si chcete zakoupit službu pro sebe, samotný nákup budete provádět z uživatelského prostředí našeho on-line rezervačního systému. Abyste si zvolenou službu mohli zakoupit, musíte se nejprve do rezervačního systému přihlásit popř. zaregistrovat, pokud ještě nemáte vytvořený svůj uživatelský profil. Potom už je to jednoduché. Ve svém uživatelské profilu naleznete všechna potřebná tlačítka na služby, které jsou aktuálně k dispozici. Samotné zakoupení je intuitivní a systém vás v jednotlivých krocích automaticky navádí.


Chci ji koupit pro někoho jiného.
Pokud chcete zakoupit službu pro někoho jiného, samotný nákup budete provádět v našem e-shopu. V e-shopu si vyberete službu, kterou si chcete zakoupit a projdete nákupním procesem až k zaplacení. Službu zakoupenou v e-shopu obdržíte po zaplacení poštou jako dárkový voucher. Na dárkovém voucheru naleznete, kromě jiného, datum platnosti, do kdy se má zakoupená služba aktivovat (tento údaj je uveden také v popisu každé služby v e-shopu) a dále jedinečný aktivační klíč, kterým se daná osoba prokáže při aktivaci zvolené služby. Aktivaci provedete tak, že napíšete žádost o aktivaci služby na e-mail: voucher(zavináč)mtsakademie.cz s uvedením příslušného aktivačního klíče. Před samotnou žádostí o aktivaci je vhodné, aby měla dotyčná osoba již vytvořený uživatelský účet v našem on-line rezervačním systému.

12. Plánujete i nějaké sportovní kurzy/školení?

ANO, plánujeme i různé zajímavé sportovní kurzy, školení či společné sportovní akce. O všech plánovaných aktivitách vás budeme včas informovat na našem webu, facebooku, instagramu apod.

NÁŠ TIP

Vytvořte si účet do našeho on-line rezervačního systému a automaticky získáte DVA VSTUPY ZDARMA na jakékoliv 60min sportovní lekce.

Těšíme se na vás!

Nezapomeňte si prostudovat:

Všeobecné a obchodní podmínky MTS Akademie.
Informace o zpracování osobních údajů MTS Akademie.
Pravidla rezervačního systému MTS Akademie.

On-line rezervace sportovních aktivit

Kontaktujte nás

Rádi byste se dozvěděli cokoliv dalšího o službách a projektech MTS Akademie? Uvítali byste naše služby i ve vaší lokalitě? Nebo jste trenér/ka a rád/a byste se připojil/a k MTS Akademii? Tak určitě neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá.