Jak si správně koupit službu MTS?

Jak si správně zakoupit službu MTS Akademie.

Rádi byste si pro sebe nebo pro někoho z vašich blízkých koupili nějakou službu MTS Akademie? Třeba permanentku, dobití kreditu či jednorázový vstup na 60min sportovní lekci? Nebo nějaký zajímavý déletrvající sportovní kurz? V tomto článku vám ukážeme základní rozdělení a popíšeme postup, jak si zvolenou službu koupit.

Primárně musíte vědět, pro koho chcete vybranou službu zakoupit. Chci si ji koupit pro sebe nebo pro jinou osobu? Základní rozdíl je v tom, že pokud si budete kupovat službu pro sebe, budete si jí kupovat přímo ve svém uživatelském profilu našeho on-line rezervačního systému; pokud ji budete kupovat pro někoho jiného, budete ji kupovat v našem e-shopu.

Chci koupit pro sebe

Pokud si chcete koupit službu pro sebe, samotný nákup budete provádět z uživatelského prostředí on-line rezervačního systému. Abyste si zvolenou službu mohli zakoupit, musíte se nejprve do rezervačního systému přihlásit popř. zaregistrovat, pokud ještě nemáte vytvořený svůj uživatelský účet. Potom už je to jednoduché. Ve svém uživatelském profilu naleznete všechna potřebná tlačítka na služby, které jsou aktuálně k dispozici. Samotné zakoupení je intuitivní a systém vás v jednotlivých krocích automaticky navádí.

Chci koupit pro někoho jiného

Pokud chcete koupit službu pro někoho jiného, samotný nákup budete provádět v našem e-shopu. V e-shopu si vyberte službu, kterou si chcete zakoupit a projděte nákupním procesem až k zaplacení. Službu zakoupenou v e-shopu obdržíte po zaplacení poštou jako dárkový voucher. Na dárkovém voucheru naleznete, kromě jiného, datum platnosti, do kdy se má zakoupená služba aktivovat (tento údaj je uveden také v popisu každé služby v e-shopu) a dále jedinečný aktivační klíč, kterým se daná osoba prokáže při aktivaci zvolené služby. Aktivace se provede tak, že napíšete (nebo obdarovaná osoba) žádost o aktivaci služby na e-mail: voucher(zavináč)mtsakademie.cz s uvedením příslušného aktivačního klíče. Před samotnou žádostí o aktivaci je vhodné, aby měla dotyčná osoba již vytvořený uživatelský účet v našem on-line rezervačním systému.

0 Odpovědi

Zanechte svou odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Neváhejte přidat svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *