Jak si správně koupit službu MTS?

Jak si správně zakoupit službu MTS Akademie.

Rádi byste si zakoupili nějakou službu MTS Akademie? Třeba permanentku, dobití kreditu či jednorázový vstup na 60min sportovní lekci nebo například nějaký zajímavý déletrvající sportovní kurz? V tomto článku vám ukážeme základní rozdělení a popíšeme postup, jak zvolenou službu zakoupit.

Pro koho kupuji

Primárně musíte vědět, pro koho chcete vybranou službu zakoupit.
Chci si ji koupit pro sebe nebo pro jinou osobu?

Chci si ji koupit pro sebe

Pokud si chcete zakoupit službu pro sebe, samotný nákup budete provádět z uživatelského prostředí našeho on-line rezervačního systému. Abyste si zvolenou službu mohli zakoupit, musíte se nejprve do rezervačního systému přihlásit popř. zaregistrovat, pokud ještě nemáte vytvořený svůj uživatelský profil. Potom už je to jednoduché. Ve svém uživatelské profilu naleznete všechna potřebná tlačítka na služby, které jsou aktuálně k dispozici. Samotné zakoupení je intuitivní a systém vás v jednotlivých krocích automaticky navádí.

Chci ji koupit pro někoho jiného

Pokud chcete zakoupit službu pro někoho jiného, samotný nákup budete provádět v našem e-shopu. V e-shopu si vyberete službu, kterou si chcete zakoupit a projdete nákupním procesem až k zaplacení. Službu zakoupenou v e-shopu obdržíte po zaplacení poštou jako dárkový voucher. Na dárkovém voucheru naleznete, kromě jiného, datum platnosti, do kdy se má zakoupená služba aktivovat (tento údaj je uveden také v popisu každé služby v e-shopu) a dále jedinečný aktivační klíč, kterým se daná osoba prokáže při aktivaci zvolené služby. Aktivaci provedete tak, že napíšete žádost o aktivaci služby na e-mail: voucher(zavináč)mtsakademie.cz s uvedením příslušného aktivačního klíče. Před samotnou žádostí o aktivaci je vhodné, aby měla dotyčná osoba již vytvořený uživatelský účet v našem on-line rezervačním systému.

Doufáme, že vám článek pomohl, nicméně pokud si nejste jistí a potřebujete poradit, neobávejte se nás kontaktovat.


0 Odpovědi

Zanechte svou odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Neváhejte přidat svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *