MTS Rodina™

MTS Rodina™

Dětský sportovní kroužek v přírodě.

 • sportovní aktivity především pro děti (4-10 let), rodiče vítáni

 • nezaměřujeme se na výkony, ale na radost z pohybu

 • učíme děti trávit volný čas aktivně, a hlavně venku v přírodě

 • budujeme v dětech zdravé sebevědomí a komunikaci

 • kombinujeme běh, práci se švihadlem, zábavné soutěže, míčové a pohybové hry

 • rozvíjíme fyzickou kondici dětí a jejich základní atletické dovednosti

 • cvičením v přírodě posilují smyslové vnímání i imunitní systém

od 100,-

Kč / lekce

V našem kroužku pro děti

VÝKONY NE, RADOST Z POHYBU ANO

Chcete svým dětem dopřát pohyb v přírodě a posílit jejich imunitní systém? Vyzkoušejte náš sportovní kroužek, ve kterém děti netlačíme ke sportovním výkonům. Sportujeme pro radost a s dětmi zkoušíme různé druhy sportů. Budeme s nimi běhat, skákat přes švihadlo, zlepšovat jejich koordinační schopnosti, hrát fotbal i basketbal, a pokud budete chtít, můžete se k nám přidat i vy. S dětmi se můžete navzájem poznávat, motivovat a věnovat pozornost pouze sami sobě.

Jaké jsou

VÝHODY LEKCE MTS RODINA™

 • Všestranné sportovní aktivity

  S dětmi zkoušíme různé druhy sportů a zjišťujeme, které je nejvíce baví. Rozvíjíme jejich pohybové schopnosti a zlepšujeme koordinaci.

 • Míčové a pohybové hry

  Kombinujeme zábavné soutěže, štafety, závody v běhu, skoky, míčové hry a práci se švihadlem.

 • Sportujeme v přírodě

  Cvičení venku na čerstvém vzduchu děti milují, protože je to jejich přirozené prostředí. Mohou se neomezeně pohybovat, cítit se uvolněně a radovat se z pohybu.

 • Posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační svaly

  Všestranným pohybem děti přirozeně zpevňují střed těla (core) a hluboké stabilizační (posturální) svaly; zlepšuje se tím celkové držení těla a předchází se bolestem (především) zad a šíje v dospělosti.

 • Zapojení rodičů do cvičení

  Rodiče se mohou jednotlivých lekcí podle svého uvážení přímo účastnit nebo své dítě jen sledovat, podporovat či motivovat.

 • Rodiče za lekci neplatí

  Účast rodičů na lekcích je zdarma. Poplatek za jednu lekci zahrnuje účast 1 dítěte a 1 rodiče.

 • Posilujeme imunitní systém

  Cvičením venku v přírodě děti přirozeně posilují svůj imunitní systém a smyslové vnímání.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

VÍCE INFORMACÍ

o lekci MTS Rodina™

Lekce jsou určeny primárně pro děti ve věku od 4 do 10 let. Rodiče jsou na lekcích velmi vítání a můžou se do lekce libovolně zapojit.

Pokud chcete přirozeným způsobem vést děti k aktivnímu životnímu stylu a užít si s nimi legraci, pak je pro vás naše rodinné cvičení to pravé. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat chování svého dítěte v kolektivu, poznávat jeho slabiny (pohybové/ výchovné) a motivovat ho k lepším výkonům.

Pohyb je pro dítě jednou ze základních potřeb, bez které nemůže vyrůstat. Pohybem rozvíjí své tělo a vnitřní orgány, komunikuje jím a pomocí něj se seznamuje s okolím. Vaše aktivní zapojení do soutěží, her a cvičení může hrát klíčovou roli v budování vzájemných rodinných vztahů a důvěry.

Po celém týdnu, kdy jste v práci a děti ve škole/ školce, máte všichni příležitost strávit spolu zábavné dopoledne a věnovat se pouze sami sobě.

Při klasickém „rodičovském“ vytížení potřebujete na chvíli ven z uzavřených místností a načerpat novou energii. Čerstvý vzduch vás probudí, vyčistíte si hlavu a načerpáte vitamín D ze sluníčka.

Děti se s vámi podělí o svou nekonečnou energii a užijete si s nimi legraci. Zapomenete na každodenní starosti, soustředíte se pouze na sebe a své děti a podpoříte svůj imunitní systém.

Zvětšíte vitální kapacitu plic, posílíte srdíčko, načerpáte vitamín D ze sluníčka a zlepší se vám nálada. Půjdete dětem příkladem a upevníte rodinné pouto.

Hodina je zahájena lehkým poklusem, během kterého trénujeme koordinační dovednosti a základní atletickou abecedu.

Po přesunu na hřiště se rozcvičíme, protáhneme a zahrajeme si několik pohybových her, které proložíme zábavnými soutěžemi a tréninkem na koordinačním žebříku.

Do cvičení zapojujeme různé sportovní pomůcky a zdokonalujeme své pohybové schopnosti. Aktivní zapojení rodičů není vyžadováno, rodiče si mohou vybírat, kdy se přidají a kdy budou své dítě jen povzbuzovat.

Doporučujeme malou lahev s pitím a kapesníky.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si neberte, není to potřeba.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)“

FAQ

KDE CVIČÍME?

Lokality, ve kterých nás najdete

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na lekce MTS Rodina™ v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u dětského hřiště SOVA v blízkosti kuželkárny.

Stránku aktuálně připravujeme.

Postarají se o Vás

NAŠI TRENÉŘI

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

CVIČÍME VENKU ZA (SKORO) KAŽDÉHO POČASÍ

Protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení.

DO 34°C

ANO, cvičíme

NAD 34°C

NE, necvičíme

OBLAČNO

ANO, cvičíme

MRHOLENÍ

ANO, cvičíme

DÉŠŤ

ANO, cvičíme

LIJÁK

NE, necvičíme

CHUMELENÍ

ANO, cvičíme

POD -8°C

NE, necvičíme

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

Ano. Každý nový člen, který si ještě nerezervoval žádnou lekci, může využít TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA.

Pro vytvoření permanentky na týden cvičení zdarma prosím vyplňte formulář „Nezávazná rezervace“.

Obratem vám žádost potvrdíme a zašleme přihlašovací údaje do Online kalendáře, kde si budete moct sami rezervovat lekce, které vám časově vyhovují.

Skupinové lekce venku v Centrálním parku Prahy 13 můžete opravdu celý týden navštěvovat zdarma. Rezervací na cvičení v rámci týdne cvičení zdarma se nezavazujete k žádným (ani budoucím) poplatkům, a to ani v případě, že byste na rezervovanou lekci nedorazili a z lekce se neodhlásili. Poprosíme vás však o vzájemnou ohleduplnost viz. Pravidla rezervačního systému.

Ano, musíte. Bez registrace není možné vytvářet jakékoliv rezervace. Registrovat se můžete buď plnohodnotně, to znamená vyplníte registrační formulář a vytvoříte si svůj účet nebo pomocí sociálních sítí Facebook a Google, kde musíte potvrdit sdílení informací s naším rezervačním systémem.

V online kalendáři/ rezervačním systému si můžete koupit buď jednorázový vstup na lekci nebo elektronickou permanentku na 10 nebo 20 lekcí. Každá lekce má svou vlastní permanentku a nelze ji použít na jiné lekce.

 1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte do online kalendáře/ rezervačního systému.
 2. Najděte si lekci (den, čas), kterou chcete navštívit.
 3. Najeďte myší nad lekci a počkejte na zobrazení informací nebo na lekci klikněte. Na mobilních zařízeních je nutné na lekci kliknout.
 4. Po zobrazení informací o lekci klikněte na tlačítko „Rezervovat“.
 5. Vyplňte vaše jméno a věk a zvolte druh platby – z permanentky (pokud již máte zakoupenou) nebo jednorázově převodem z účtu.
 6. Přijde vám potvrzení e-mailem o úspěšné rezervaci a instrukcích o platbě (u jednorázové platby).
 7. Vaše rezervace je vytvořená a poznáte to tak, že v kalendáři u rezervované lekce budete mít zelené „R“.
 8. Pokud platíte jednorázově, je nutné, aby byla platba na našem účtu nejpozději 12 hodin před začátkem lekce, jinak vám bude lekce zrušena.
 1. Přihlaste se do online kalendáře/ rezervačního systému.
 2. V kalendáři si najděte svou lekci.
 3. Najeďte myší nad lekci a počkejte na zobrazení informací nebo na lekci klikněte. Na mobilních zařízeních je nutné na lekci kliknout.
 4. Po zobrazení informací o lekci klikněte na tlačítko „Zrušit“ a potvrďte zrušení.
 5. Přijde vám potvrzení e-mailem o úspěšném zrušení rezervace.
 6. Poznáte to tak, že v kalendáři u rezervované lekce již nebude svítit zelené „R“.
 7. Zrušení se 100% vrácením vstupů / platby zpět proveďte nejpozději 12 hodin před začátkem lekce! V opačném případě vám bude vstup na lekci stržen v plné výši.

Centrální park Praha 13

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na lekce MTS Rodina™ v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u dětského hřiště SOVA v blízkosti kuželkárny.

Naše skupiny se skládají z maximálně 15 dětí. Aktivní zapojení rodičů je vítáno a jejich počet na lekci není omezen. Účast rodičů je zdarma.

Cvičíme venku, proto je důležité se na lekci vhodně a správně obléknout. Můžete si přečíst článek Jak se obléknout na cvičení venku?

Doporučujeme malou lahev s pitím a kapesníky.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si neberte, není to potřeba.

Cvičíme za (skoro) každého počasí, protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení. Cvičením v jakémkoliv počasí děti výrazně posilují svůj imunitní systém. V případě deště cvičíme pod tubusem metra. Pokud je ale extrémně nepříznivé počasí, vždy účastníky lekce kontaktujeme a individuálně se domluvíme.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Rezervujte si svůj týden cvičení zdarma!