SPORTOVNÍ LEKCE

SPORTOVNÍ
LEKCE

VYBERTE SI

Individuální tréninky nebo skupinové lekce

Sportovní lekce, ať už skupinové či individuální, jsou určené pro ty z vás, kteří se nemůžou nebo nechtějí vázat na konkrétní termíny sportovních kurzů a dávají přednost svobodné volbě. Sportovní lekce představují jednoduchý způsob, jak pravidelně cvičit pod vedením profesionálního trenéra. Můžete si zvolit mezi skupinovými lekcemi či individuálními tréninky.

Skupinové lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, protože si každý cvičí vlastním tempem. Lekce na sebe však nenavazují jako u sportovních kurzů. Každá lekce je jiná a nezaručuje plánovaný progres stejně jako u sportovních kurzů nebo individuálních tréninků. U skupinových lekcí se primárně zaměřujeme na celkový rozvoj všech pohybových schopností a dovedností; to znamená na všestrannost.

Individuální tréninky představují ideální způsob pro rychlý fyzický i mentální růst. Veškeré aktivity primárně přizpůsobujeme a ladíme v návaznosti na osobní cíle klienta. Dbáme především na techniku cvičení a dýchání. Naše primární cíle jsou: učit, kontrolovat, opravovat a motivovat. Společným jmenovatelem našich tréninků je profesionalita, pečlivost a maximální individuální přístup.