VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

VÝŽIVOVÉ
PORADENSTVÍ

VYBERTE SI

Základní nebo komplexní poradenství

Ke zdraví a štíhlosti nevedou diety, výživové doplňky ani hladovění. Překvapí Vás, jak málo stačí změnit a jak moc toho máte ve svých rukách. V našich kurzech zjistíte, jak převzít kontrolu nejen nad svým zdravotním stavem, ale i soukromým a pracovním životem. Vybudujete si silný a odolný imunitní systém, který je schopen čelit nejrůznějším nemocem bez potřeby užívat léky či jiné farmaceutické doplňky. Zjistíte, jak ovládat své tělo, aby pracovalo pro Vás a ne proti Vám.

Zdravý životní styl není o přehnané kontrole nad jídlem, o omezování ani o počítání kalorií, ale o nalezení rovnováhy! Kdyby totiž příroda chtěla, abychom pořád něco měřili, rostly by váhy a kalkulačky na stromech. Když se naučíte orientovat v tom, které potraviny jsou vhodné a které nikoliv a naučíte se s nimi pracovat, pak si můžete bez výčitek dopřát kdykoliv a cokoliv. Když budete jíst převážně zdravě, tak po jednom „hříšném“ dni určitě neztloustnete. To samé ovšem platí i obráceně. Pokud celý život „hřešíte“, tak po jednom dni zdravého jídla nemůžete čekat zázraky.

Dopracovat se k vysněné postavě bez základních vědomostí o potřebách svého těla je velice těžké. Samostudiem může člověk strávit měsíce až roky a testováním na svém těle napáchat velké škody. Efektivní a rychlý způsob, jak nový životní styl správně nastartovat, je vyhledat odborníka, který vás neodbyde jednorázovým jídelníčkem, ale pomůže vám najít příjemný a udržitelný způsob stravování do konce života. Každý člověk je jedinečná osobnost, kterou se snažíme co nejlépe poznat a příjemným způsobem ji dovést k životní změně.