Naše vize

NAŠE VIZE

VIZE MTS

Chtěli bychom, aby Vás sport bavil, ale nebudeme Vám tvrdit, že se tak stane ze dne na den. Vše má svou cestu a čas. My jsme jenom ti, kteří tu cestu a čas již znají a pokud jenom trochu chcete, rádi po této cestě provedeme i Vás.

MTS znamená MYSL TĚLO SPORT. Cílem MTS Akademie je přirozené propojení těchto složek v jeden harmonický celek, kde se sport stane běžnou a příjemnou součástí Vašeho života, což bude mít přirozeně pozitivní vliv na Vaší mysl i tělo. Jestliže budete mít díky sportu pozitivní mysl, pozitivně se to projeví na Vašem těle. Jestliže budete mít díky sportu lepší tělo, pozitivně se to projeví na Vaší mysli.

V dnešní „marketingové“ době není vůbec lehké vyznat se ve všech cvičebních trendech, různých cvičebních pomůckách či „moderních“ sportovních centrech. Vizí MTS Akademie je začít od základů. K tomu nám stačí pouze naše tělo, základní pomůcky a především příroda. Jakmile se naučíte základy cvičení, to znamená techniku cvičení, techniku dýchání a různé intenzity cvičení, stanete se v tomto směru svobodní a nezávislí.

Chtěli bychom pomáhat všem lidem, kteří o to jednoduše stojí. Možná jenom potřebujete změnit prostředí, načerpat energie z přírody nebo chcete změnit svůj životní styl. Důvody mohou být různé, ale cesta s námi bude společná.

Začněte cvičit s námi. Změníme Vám celý život. Změníme Vám celý život.

Začněte cvičit s námi. Změníme Vám celý život. Změníme Vám celý život.