Chtěli bychom, aby vás sport bavil, ale nebudeme vám tvrdit, že se tak stane ze dne na den. Vše má svou cestu a čas. My jsme jenom ti, kteří tu cestu a čas již znají a pokud jenom trochu chcete, rádi po této cestě provedeme i vás.

Vize MTS Akademie

MTS znamená mysl-tělo-sport. Snahou a cílem MTS Akademie je přirozené propojení těchto složek v jeden harmonický celek, kde se sport stane běžnou a příjemnou součástí vašeho života, což bude mít přirozeně pozitivní vliv na vaší mysl i tělo. Jestliže budete mít díky sportu pozitivní mysl, pozitivně se to projeví na vašem těle. Jestliže budete mít díky sportu lepší tělo, pozitivně se to projeví na vaší mysli. Pozitivní mysl i tělo se poté jednoznačně projeví opět ve sportu, ale i v práci, rodině. A KRUH SE UZAVŘE.

Chtěli bychom pomáhat všem lidem, kteří o to jednoduše stojí. Možná jenom potřebujete změnit prostředí, načerpat energie z přírody nebo chcete změnit svůj životní styl. Důvody mohou být různé, ale cesta s námi bude společná.

Mise MTS Akademie

Chceme naše klienty přirozeně vzdělávat a vychovávat v rekreační sportovce, kteří po určitém čase budou sami vědět co cvičit (různé druhy cvičení), jak cvičit (technika jednotlivých cviků), jak často cvičit (frekvence a intenzita cvičení), jak správně dýchat, co a jak jíst. Trénujeme s využitím lehce dostupných pomůcek a hlavně venku v přírodě.

Mysl

Síla myšlenky je tou největší hybnou silou vesmíru. Nebo alespoň planety Země. Naučte se zhmotňovat své myšlenky, nabíjet se vzájemně pozitivní energií, pomáhat si a to celé postupně přenášet na naše děti. Vždyť děti jsou naše naděje, naše budoucnost.

Tělo

Tělo je naším fyzickým nástrojem, jak realizovat své myšlenky (sny) na této planetě, v naší dimenzi. Je to fantastický nástroj, který dokáže překonat vše, nač si vzpomeneme. Je ale potřeba se o něj vědomě starat (především fyzicky) a naučit se ho vnímat a poslouchat. Když toto pochopíte, vaše tělo se stane vaším partnerem a začne fyzicky realizovat vaše myšlenky. A potom už je pouze na vás, jaké sny si chcete splnit.

Sport

Sport je způsob, jak uspokojovat primární fyzické potřeby našeho těla, protože tělo od podstaty potřebuje ke svému bytí pohyb. V dnešní “marketingové” době to většina z nás už nevnímá, ale pokud se jenom trochu zamyslíte, uvědomíte si, že vše v našem vesmíru, potažmo i celý vesmír, se hýbe. POHYB JEDNODUŠE ZNAMENÁ ŽIVOT. Čím více se hýbete, tím lépe se cítíte. Pokud se hýbat přestanete, zemřete.

Přátelství

Přátelství je dlouhodobý vztah mezi dvěma lidmi, který je “náročný” jak po fyzické, tak po psychické stránce. Nejde pouze o přátelství mezi “neznámými” lidmi, ale především o přátelství mezi nejbližšími – mezi manželi a rodiči a dětmi. Abyste tyto vztahy zvládali s pozitivní energií, lehkostí a láskou, musíte být vnitřně v pohodě. A pro vnitřní pohodu je základem především fyzický pohyb.

Vítejte v naší tělocvičně:
v přírodě

Proč cvičit s námi?

Hledáte ten správný důvod, proč začít sportovat? Chtěli byste začít cvičit, ale nevíte jak? Nebo už cvičíte, ale nepřináší to očekávané výsledky? Tak pojďte začít cvičit s námi. Načerpáme energie z přírody a vytvoříme nová přátelství. Uvádíme zde pár argumentů, kterými vás jistě přesvědčíme…

Jsme dlouholetí profesionálové a máme špičkový koncept.

Nastartujeme vás, probudíme chuť a vášeň ke sportu.

Sportujeme na čerstvém vzduchu, což má blahodárné účinky na vaše tělo i mysl.

Specificky kombinujeme všechny typy tréninku (aerobní, posilovací, intervalový).

Tréninkové jednotky mají 60min a jsou velmi efektivní.

Trénujeme v blízkosti vašeho bydliště. S vašimi sousedy.

Navážete nová přátelství se stejně naladěnými lidmi.

Nezáleží na tom, kolik vám je. Záleží pouze na tom, jestli chcete. O zbytek se postaráme my.

On-line rezervace sportovních aktivit

Nemáte ještě vytvořen svůj uživatelský účet?

Cvičíme venku za (skoro) každého počasí…
… protože neexistuje špatné počasí, ale existuje jen špatné oblečení.

Do 34°C

ANO, cvičíme

Nad 34°C

NE, necvičíme

Zataženo

ANO, cvičíme

Lehký déšť

ANO, cvičíme

Střední déšť

ANO, cvičíme

Liják

NE, necvičíme

Chumelení

ANO, cvičíme

Zima pod -8°C

NE, necvičíme

V čem jsme jiní?

Chtěli bychom vás dostat z kanceláří, domovů a uzavřených fitness center ven na čerstvý vzduch. I když můžete namítnout, že ve městě moc čerstvého vzduchu není, pořád je to několikanásobně lepší, než být v uzavřené místnosti. A možnosti cvičení jsou neomezené.

Společně trénujeme, ale především vás učíme.

Vytváříme nová přátelství a vztahy.

Trénujeme ve skupině. Zvyšujeme společnou motivaci a snižujeme náklady.

Trénujeme venku na čerstvém vzduchu.

Čerpáme energie z přírody a přirozeně využíváme možností, které se nám nabízejí.

Moderním trendem se stávají venkovní (outdoor) fitness. Pojďme je společne využívat. Vždyť od toho tu jsou!

Začněte cvičit s námi. Změníme vám celý život.

On-line rezervace sportovních aktivit

Nemáte ještě vytvořen svůj uživatelský účet?

Nejste si jistí, jak se na cvičení venku správně obléknout?
Poradíme vám, jak optimálně vrstvit oblečení na outdoorové aktivity.

Ani to nejlepší sportovní oblečení vám nezajistí dostatečný tepelný komfort, pokud ho nebudete správně používat. Zvláště při outdoorových aktivitách, kde se střídavě potíte a zároveň čelíte větru, dešti či sněhu. Jak to tedy udělat, abyste se při sportování cítili co nejpohodlněji? Naučte se správně vrstvit oblečení!

1. Transportní vrstva

Transportní vrstva

Odvádí vlhkost v podobě potu od pokožky, zabraňuje ochlazování nebo přehřívání v důsledku fyzické aktivity a tím udržuje tělo v optimálním tepelném komfortu. První vrstva je v přímém kontaktu s kůží a vyrábí se z neabsorbujících syntetických nebo přírodních vláken, které jednak izolují, ale zároveň umožňují odvod kapalné vlhkosti od povrchu těla. Mluvíme o funkčním oblečení. Stále oblíbenější je funkční oblečení, které kombinuje vlnu, polyester či elastan.

2. Izolační vrstva

Izolační vrstva

Může být vyrobena z rozmanitých druhů izolačních vláken a tkanin. Nejčastěji se používají materiály vyrobené ze syntetických vláken, která neabsorbují vlhkost a tím pádem si uchovávají dobré izolační vlastnosti. Kromě toho má syntetika, oproti přírodním vláknům, i větší schopnost transportu vlhkosti. Syntetické materiály také mnohem rychleji usychají oproti materiálům přírodním.

3. Ochranná vrstva

Ochranná vrstva

Svrchní vrstva oblečení nás primárně chrání před povětrnostními vlivy. V zabezpečení našeho pohodlí hraje klíčovou roli. Aby se zabránilo vysokému odvodu tepla a z toho plynoucího nepohodlí, musí svrchní vrstva uchovávat vnitřní izolační vrstvy suché. Musí být tudíž nepromokavá, aby zabránila přístupu vody z vnějšího prostředí, ale zároveň musí být prodyšná, aby zamezila akumulaci vlhkosti zevnitř v izolačních vrstvách. Svrchní vrstva musí též poskytovat dostatečnou ochranu proti větru a tím opět zabraňovat odvodu tepla.

4. Soft Shell

Softshell vrstva

Jedná se o relativně novou skupinu outdoorového oblečení, která v sobě kombinuje vlastnosti izolační a ochranné vrstvy. Její největší výhody jsou v tom, že je maximálně mechanicky odolná, odolná vůči větru, částečně nepromokavá a výborně prodyšná. Díky kombinaci vlastností různých vrstev vzniká oblečení, které je maximálně přizpůsobivé, dostatečně odolné a tím pádem velice vhodné pro nejširší spektrum outdoorových sportovních aktivit.

Ještě bychom rádi řekli…

V dnešní “marketingové” době není vůbec lehké vyznat se ve všech cvičebních trendech, různých cvičebních pomůckách, “moderních” sportovních centrech a podobně. Vizí MTS Akademie je začít od základů. K tomu nám stačí pouze naše tělo, základní pomůcky jako například švihadlo a především příroda. Jakmile se naučíte základy cvičení, to znamená techniku cvičení, techniku dýchání a různé intenzity cvičení, stanete se v tomto směru svobodní a nezávislí. A to je cílem MTS Akademie.

NÁŠ TIP

Vytvořte si účet do našeho on-line rezervačního systému a automaticky získáte DVA VSTUPY ZDARMA na jakékoliv 60min sportovní lekce.

Těšíme se na vás!

Nezapomeňte si prostudovat:

Všeobecné a obchodní podmínky MTS Akademie.
Informace o zpracování osobních údajů MTS Akademie.
Pravidla rezervačního systému MTS Akademie.

On-line rezervace sportovních aktivit

Kontaktujte nás

Rádi byste se dozvěděli cokoliv dalšího o službách a projektech MTS Akademie? Uvítali byste naše služby i ve vaší lokalitě? Nebo jste trenér/ka a rád/a byste se připojil/a k MTS Akademii? Tak určitě neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá.