Masáže

Při současném životním stylu, kde má většina z nás velkou absenci pohybu, dochází k častým poruchám pohybového aparátu, tzv. „civilizačním chorobám“. Jejich příčinou je především nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání či jednostranná pohybová zátěž, ale i nedostatečná regenerace unaveného organismu.

Naší prioritou je vaše spokojenost. V případě vašeho zájmu vám rádi předáme své poznatky a zkušenosti např. o správném držení těla, pohybovém aparátu, správném dýchání či rekondičním cvičení. S radostí vás budeme doprovázet na cestě za vaším lepším zdravím.

Předností nabízených služeb je nejen profesionalita a dlouholetá zkušenost ve sportovní oblasti, ale i diskrétnost, etika, citlivý osobní přístup a vysoká pečlivost.

On-line rezervace masáží

Regenerační masáž

Regenerační masáž, nazývaná též klasická masáž, odstraňuje především únavu a posiluje regeneraci organizmu. Díky přesným postupům při masírování jednotlivých partií se předchází procesu zkracování svalstva, které často působí bolestivě na celý organizmus. Blahodárnými účinky regenerační masáže jsou především prokrvení svalového a vazivového aparátu. Při masáži dochází ke zrychlení látkové výměny (metabolizmu), čímž se z těla rychleji odvádějí odpadní látky. Rozmasírováním ztuhlého svalového systému se uvolňují jednotlivá svalová vlákna a nastupuje celková regenerace organizmu.

Sportovní masáž

Jedná se o velmi oblíbenou masáž, která se vyvinula z klasické masáže, ale používá rychlejší hmaty nebo vyšší tlak. Jejím hlavním cílem je příprava svalů na následné zatížení nebo naopak na odstranění metabolitů ze svalstva. Masér používá vyššího tlaku, aby důkladně propracoval svaly včetně hlubších vrstev. Zlepšuje prokrvení ve svalech a napomáhá odplavování škodlivých látek, což má za následek ideální svalové zahřátí a protažení před výkonem nebo rychlejší regeneraci po výkonu. Tím se podstatně snižuje riziko případného úrazu během další fyzické námahy.

Medová masáž

Med je obohacen řadou vitamínů a minerálů, proto tato očistná procedura prospívá imunitnímu systému, napomáhá regeneraci svalů a kloubů, pozitivně působí na krevní oběh a celkově na metabolismus. Prostřednictvím masérských hmatů, tzv. pumpovacích pohybů rukou, dochází k odstranění starých usazenin a jedů z hloubky tělesných tkání. Díky skladbě medu dochází nejen k detoxikaci organismu, ale i posilování životní energie. Pravidelné medové kúry viditelně zmírňují projevy celulitidy a zlepšují stav i vzhled pokožky, která je krásně vypnutá a hebká.

Aroma relaxační masáž

Relaxační masáž je smyslná a celkově velmi jemná a hladivá. Na hladivé dotyky rukou reaguje tělo i mysl relaxací. V masírované tkáni se uvolňuje místní svalové napětí. Nahromaděné tkáňové tekutiny se začnou odplavovat, takže i při čistě relaxační masáži mohou mizet menší otoky. Povolením mentálního napětí podvědomě docílíme snížení napětí ve vnitřních orgánech a tím dojde k mnohem hlubší úlevě, než k jaké dochází ze samotného uvolnění svalstva. Relaxační masáž může vést k mimovolné meditaci a k pocitům štěstí.

On-line rezervace masáží

Pozitivní účinky masáží

Odstraňují bolesti a zvyšují pohyblivost.

Podporují spalování tuků a zlepšují odbourávání cholesterolu.

Usnadňují odstraňování toxinů z těla.

Uvolňují stres a emoce a podporují regeneraci organizmu.

Pomáhají prokrvovat pokožku a zlepšovat celulitidu.

Navozují klid a celkovou harmonii těla a mysli.

Naší prioritou je citlivý osobní přístup a vysoká pečlivost.

Mysl

Síla myšlenky je tou největší hybnou silou vesmíru. Nebo alespoň planety Země. Naučte se zhmotňovat své myšlenky, nabíjet se vzájemně pozitivní energií, pomáhat si a to celé postupně přenášet na naše děti. Vždyť děti jsou naše naděje, naše budoucnost.

Tělo

Tělo je naším fyzickým nástrojem, jak realizovat své myšlenky (sny) na této planetě, v naší dimenzi. Je to fantastický nástroj, který dokáže překonat vše, nač si vzpomeneme. Je ale potřeba se o něj vědomě starat (především fyzicky) a naučit se ho vnímat a poslouchat. Když toto pochopíte, vaše tělo se stane vaším partnerem a začne fyzicky realizovat vaše myšlenky. A potom už je pouze na vás, jaké sny si chcete splnit.

Sport

Sport je způsob, jak uspokojovat primární fyzické potřeby našeho těla, protože tělo od podstaty potřebuje ke svému bytí pohyb. V dnešní “marketingové” době to většina z nás už nevnímá, ale pokud se jenom trochu zamyslíte, uvědomíte si, že vše v našem vesmíru, potažmo i celý vesmír, se hýbe. POHYB JEDNODUŠE ZNAMENÁ ŽIVOT. Čím více se hýbete, tím lépe se cítíte. Pokud se hýbat přestanete, zemřete.

Přátelství

Přátelství je dlouhodobý vztah mezi dvěma lidmi, který je “náročný” jak po fyzické, tak po psychické stránce. Nejde pouze o přátelství mezi “neznámými” lidmi, ale především o přátelství mezi nejbližšími – mezi manželi a rodiči a dětmi. Abyste tyto vztahy zvládali s pozitivní energií, lehkostí a láskou, musíte být vnitřně v pohodě. A pro vnitřní pohodu je základem především fyzický pohyb.

Chcete být více fit?

Vytvořte si účet do našeho on-line rezervačního systému a automaticky získáte DVA VSTUPY ZDARMA na jakékoliv 60min sportovní lekce.

Těšíme se na vás!

Nezapomeňte si prostudovat:

Všeobecné a obchodní podmínky MTS Akademie.
Informace o zpracování osobních údajů MTS Akademie.
Pravidla rezervačního systému MTS Akademie.

Skupinová cvičení venku v přírodě

Kontaktujte nás

Rádi byste se dozvěděli cokoliv dalšího o službách a projektech MTS Akademie? Uvítali byste naše služby i ve vaší lokalitě? Nebo jste trenér/ka a rád/a byste se připojil/a k MTS Akademii? Tak určitě neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá.