Přeměna postavy (nejen) pro maminky s dětmi

Co pro to musíte udělat?

50% úspěchu tvoří rozhodnutí ve vaší hlavě. Musíte se na sebe podívat do zrcadla a vytvořit si obraz vaší vytoužené postavy. Odhodlat se, objednat si tento kurz a jít do toho! Nemusíte se stydět přijít mezi nás, nejsme fitko s klienty s dokonalými těly. Jsme MTS!

Kurz obsahuje:

24 sportovních lekcí

2x týdně od 13hod (út, čt)

efektivní stravovací plán

tréninkový deník

soutěž o nejlepší proměnu

kapacita kurzu max 10 žen

TERMÍN KURZU: momentálně není vypsán

On-line nákup sportovního programu

Sportovní kurz pro maminky s Luckou.

Proč jít do přeměny se mnou?

V kurzu proměny vám chci předat všechny zkušenosti a vědomosti, které i mě samotnou dovedli k vysněné postavě. Ukážu vám jiný pohled na sebe sama i na svět kolem nás.

Co je mým cílem?

Pomohu vám k získání fyzické zdatnosti a psychické pohody tak, abyste na konci kurzu odcházely šťastné a spokojené s výsledky naší společné práce a vaše nově nabyté sebevědomí se odrazilo i ve spokojenosti celé vaší rodiny. Stačí mi 90 dní!

S čím vám pomůžu?

Věnuji vám veškerý svůj čas a pozornost nejen při kontrole cvičební techniky a dýchání, ale podpořím vás i během celého dne jako psychická podpora a rádce k udržení se na zdravé stravovací vlně. Chci vám pomoci začít žít aktivní a šťastný život. Chci vám pomoci začít žít, chtít od života stále víc a zkoušet nové a nové věci.

Jakmile začneme, otázka nezní jestli, ale pouze kdy! Už za první měsíc můžete zhubnout až 10 cm v pase i bocích, pokud máte větší nadváhu.

On-line nákup sportovního programu

V mém příběhu nastal osudový zlom, když jsem poznala svého manžela.

Manžel mi daroval to nejcennější: vědomosti, odhodlání a sílu vytrvat. Naučil mě, že když chci svůj vzhled změnit, musím to udělat já sama. Já sama se musím rozhodnout, vytvořit si v hlavě jasnou a detailní představu, začít a především vytrvat. Když jsem toto pochopila, postava snů nebyla otázkou jestli, ale změnila se na otázku kdy.

Proč jsme založili MTS Akademii?

Na základě dlouholetých vlastních zkušeností se sportem a vyváženým plnohodnotným stravováním. Chceme předávat naše znalosti, protože: Nechceme vás trénovat co nejdéle, ale chceme vás to co nejrychleji naučit. Nový životní styl přivádíme přímo před vaše domovy. Chceme lidem pomáhat změnit svůj život a plnit si své sny ve všech dalších oblastech života – osobních i pracovních.

Co vám nabízíme?

Naučíme vás správnou techniku cvičení a dýchání. Ne jako v neosobním fitness centru, ale s osobním přístupem a maximální pozorností nám vlastní. A hlavně, darujeme každému členovi to nejcennější – návod na správné stravování pro vaše tělo. Je důležité si uvědomit, že nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili. Chutě, které nás ovládají, jsou jen nešvar dnešní doby, kterých využívá potravinářský průmysl za jediným účelem – dosažení zisku.

Cvičíme venku za (skoro) každého počasí…
… protože neexistuje špatné počasí, ale existuje jen špatné oblečení.

Do 34°C

ANO, cvičíme

Nad 34°C

NE, necvičíme

Zataženo

ANO, cvičíme

Lehký déšť

ANO, cvičíme

Střední déšť

ANO, cvičíme

Liják

NE, necvičíme

Chumelení

ANO, cvičíme

Zima pod -8°C

NE, necvičíme

Nejste si jistí, jak se na cvičení venku správně obléknout?
Poradíme vám, jak optimálně vrstvit oblečení na outdoorové aktivity.

Ani to nejlepší sportovní oblečení vám nezajistí dostatečný tepelný komfort, pokud ho nebudete správně používat. Zvláště při outdoorových aktivitách, kde se střídavě potíte a zároveň čelíte větru, dešti či sněhu. Jak to tedy udělat, abyste se při sportování cítili co nejpohodlněji? Naučte se správně vrstvit oblečení!

1. Transportní vrstva

Transportní vrstva

Odvádí vlhkost v podobě potu od pokožky, zabraňuje ochlazování nebo přehřívání v důsledku fyzické aktivity a tím udržuje tělo v optimálním tepelném komfortu. První vrstva je v přímém kontaktu s kůží a vyrábí se z neabsorbujících syntetických nebo přírodních vláken, které jednak izolují, ale zároveň umožňují odvod kapalné vlhkosti od povrchu těla. Mluvíme o funkčním oblečení. Stále oblíbenější je funkční oblečení, které kombinuje vlnu, polyester či elastan.

2. Izolační vrstva

Izolační vrstva

Může být vyrobena z rozmanitých druhů izolačních vláken a tkanin. Nejčastěji se používají materiály vyrobené ze syntetických vláken, která neabsorbují vlhkost a tím pádem si uchovávají dobré izolační vlastnosti. Kromě toho má syntetika, oproti přírodním vláknům, i větší schopnost transportu vlhkosti. Syntetické materiály také mnohem rychleji usychají oproti materiálům přírodním.

3. Ochranná vrstva

Ochranná vrstva

Svrchní vrstva oblečení nás primárně chrání před povětrnostními vlivy. V zabezpečení našeho pohodlí hraje klíčovou roli. Aby se zabránilo vysokému odvodu tepla a z toho plynoucího nepohodlí, musí svrchní vrstva uchovávat vnitřní izolační vrstvy suché. Musí být tudíž nepromokavá, aby zabránila přístupu vody z vnějšího prostředí, ale zároveň musí být prodyšná, aby zamezila akumulaci vlhkosti zevnitř v izolačních vrstvách. Svrchní vrstva musí též poskytovat dostatečnou ochranu proti větru a tím opět zabraňovat odvodu tepla.

4. Soft Shell

Softshell vrstva

Jedná se o relativně novou skupinu outdoorového oblečení, která v sobě kombinuje vlastnosti izolační a ochranné vrstvy. Její největší výhody jsou v tom, že je maximálně mechanicky odolná, odolná vůči větru, částečně nepromokavá a výborně prodyšná. Díky kombinaci vlastností různých vrstev vzniká oblečení, které je maximálně přizpůsobivé, dostatečně odolné a tím pádem velice vhodné pro nejširší spektrum outdoorových sportovních aktivit.

Ještě bychom rádi řekli…

V dnešní “marketingové” době není vůbec lehké vyznat se ve všech cvičebních trendech, různých cvičebních pomůckách, “moderních” sportovních centrech a podobně. Vizí MTS Akademie je začít od základů. K tomu nám stačí pouze naše tělo, základní pomůcky jako například švihadlo a především příroda. Jakmile se naučíte základy cvičení, to znamená techniku cvičení, techniku dýchání a různé intenzity cvičení, stanete se v tomto směru svobodní a nezávislí. A to je cílem MTS Akademie.

Kontaktujte nás

Rádi byste se dozvěděli cokoliv dalšího o službách a projektech MTS Akademie? Uvítali byste naše služby i ve vaší lokalitě? Nebo jste trenér/ka a rád/a byste se připojil/a k MTS Akademii? Tak určitě neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá.