Šárka Jirková

Šárka Jirková

Manažerka PR, Content, Socials.

Šárka Jirková

Manažerka PR, Content, Socials.

O mně

Jsem máma dvou malých dětí, synů, které s manželem od narození vedeme k aktivnímu trávení volného času, k zodpovědnosti ke svému zdraví a zároveň k vyvážené a plnohodnotné stravě.

Od malička jsem byla i já rodiči vychovávána k aktivnímu životu, ke sportu a pohybu. Každou zimu jsem s rodinou strávila několik týdnů na lyžích, v létě pravidelně jezdila na kole a užívala si čas v přírodě, na procházkách v lese či po horách. Závodně jsem hrála volejbal a v rámci atletiky skákala do výšky.

Díky těmto pevným základům zdravého životního stylu jsem ani v dospělosti na sport nezanevřela, ráda si zajdu jen tak zaběhat, na squash či zacvičit aerobik. Velmi mě nadchla zumba, v poslední době je mou velkou vášní také street dance.

Oba synové hrají závodně fotbal a jako doplněk milují gymnastiku i atletiku. Samozřejmostí jsou lyže, kola, koloběžky, brusle…. Ráda bych jim předala lásku k pohybu a chtěla bych, aby i mé děti viděly ve sportu radost, užívaly si jej, cítily se skvěle ve vlastním těle a vážily si vlastního zdraví stejně jako já. Předávám jim své poznatky o zdravé výživě a snažím se, aby jejich strava byla vždy vyvážená a plná vitamínů.

Vzhledem k mému vzdělání na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy bych se ráda v budoucnu zaměřila i já sama na sportování dětí a výhledově vedla také pohybový kroužek, kde by si děti užily spoustu zábavy a v rámci her si našly lásku ke sportu, který by se stal nedílnou součástí jejich životů…