Chtěli bychom, aby vás sport bavil, ale nebudeme vám tvrdit, že se tak stane ze dne na den. Vše má svou cestu a čas. My jsme jenom ti, kteří tu cestu a čas již znají a pokud jenom trochu chcete, rádi po této cestě provedeme i vás.

Vize MTS Akademie

MTS znamená mysl-tělo-sport. Snahou a cílem MTS Akademie je přirozené propojení těchto složek v jeden harmonický celek, kde se sport stane běžnou a příjemnou součástí vašeho života, což bude mít přirozeně pozitivní vliv na vaší mysl i tělo. Jestliže budete mít díky sportu pozitivní mysl, pozitivně se to projeví na vašem těle. Jestliže budete mít díky sportu lepší tělo, pozitivně se to projeví na vaší mysli. Pozitivní mysl i tělo se poté jednoznačně projeví opět ve sportu, ale i v práci, rodině. A KRUH SE UZAVŘE.

Proč cvičit s námi?

Hledáte ten správný důvod, proč začít sportovat? Chtěli byste začít cvičit, ale nevíte jak? Nebo už cvičíte, ale nepřináší to očekávané výsledky? Tak pojďte začít cvičit s námi. Načerpáme energie z přírody a vytvoříme nová přátelství. Uvádíme zde pár argumentů, kterými vás jistě přesvědčíme…

Jsme dlouholetí profesionálové a máme špičkový koncept.

Nastartujeme vás, probudíme chuť a vášeň ke sportu.

Sportujeme na čerstvém vzduchu, což má blahodárné účinky na vaše tělo i mysl.

Specificky kombinujeme všechny typy tréninku (aerobní, posilovací, intervalový).

Tréninkové jednotky mají 60min a jsou velmi efektivní.

Trénujeme v blízkosti vašeho bydliště. S vašimi sousedy.

Navážete nová přátelství se stejně naladěnými lidmi.

Nezáleží na tom, kolik vám je. Záleží pouze na tom, jestli chcete. O zbytek se postaráme my.

On-line rezervace sportovních aktivit

Nemáte ještě vytvořen svůj uživatelský účet?

Skupinové tréninky

Přemýšlíte o cvičení, ale nevíte jak a kde začít? Zkuste to s námi ve skupině. Vzájemně se učíme, vzájemně se motivujeme. Cvičení v malé tréninkové skupině se ve světě sportu a fitness začíná čím dál více prosazovat, protože přináší spousty výhod. Skupina má ovšem přesně stanovený počet osob tak, aby se mohl trenér věnovat každému co nejvíce individuálně.

Sexy mamas & papas

Cvičení maminek s kočárky a malými ratolestmi není v dnešní době žádná novinka, ale my jsme se rozhodli, že bychom do takovéto skupiny rádi zapojili i tatínky. Všímáme si totiž, kolik tatínků chodí v dopoledních hodinách na procházky se svými malými andílky.

Individuální tréninky (mini skupina)

Znalosti, podpora a motivace individuálního trenéra je tou nejlepší cestou, jak svých cílů dosáhnout rychle a efektivně. Je to ideální varianta jak z hlediska finančního, tak z hlediska motivačního. Skupina má ovšem přesně stanovený počet osob tak, aby se trenér mohl každému věnovat maximálně individuálně.

Senior 65+

Cvičení pro seniory představuje jeden z nejúčinnějších faktorů posilující jejich zdraví. Senioři, kteří zůstávají aktivní, se podle mnoha studií dožívají vyššího věku a jsou v lepší celkové kondici. Naším hlavním cílem je zlepšení fyzické a psychické zdatnosti seniorů pro uchování soběstačnosti, jistoty a celkové kvality života.

Chtěli bychom pomáhat všem lidem, kteří o to jednoduše stojí. Možná jenom potřebujete změnit prostředí, načerpat energie z přírody nebo chcete změnit svůj životní styl. Důvody mohou být různé, ale cesta s námi bude společná.

Mise MTS Akademie

Chceme naše klienty přirozeně vzdělávat a vychovávat v rekreační sportovce, kteří po určitém čase budou sami vědět co cvičit (různé druhy cvičení), jak cvičit (technika jednotlivých cviků), jak často cvičit (frekvence a intenzita cvičení), jak správně dýchat, co a jak jíst. Trénujeme s využitím lehce dostupných pomůcek a hlavně venku v přírodě.

V čem jsme jiní?

Chtěli bychom vás dostat z kanceláří, domovů a uzavřených fitness center ven na čerstvý vzduch. I když můžete namítnout, že ve městě moc čerstvého vzduchu není, pořád je to několikanásobně lepší, než být v uzavřené místnosti. A možnosti cvičení jsou neomezené.

Společně trénujeme, ale především vás učíme.

Vytváříme nová přátelství a vztahy.

Trénujeme ve skupině. Zvyšujeme společnou motivaci a snižujeme náklady.

Trénujeme venku na čerstvém vzduchu.

Čerpáme energie z přírody a přirozeně využíváme možností, které se nám nabízejí.

Moderním trendem se stávají venkovní (outdoor) fitness. Pojďme je společne využívat. Vždyť od toho tu jsou!

Začněte cvičit s námi. Změníme vám celý život.

On-line rezervace sportovních aktivit

Nemáte ještě vytvořen svůj uživatelský účet?

Mysl

Síla myšlenky je tou největší hybnou silou vesmíru. Nebo alespoň planety Země. Naučte se zhmotňovat své myšlenky, nabíjet se vzájemně pozitivní energií, pomáhat si a to celé postupně přenášet na naše děti. Vždyť děti jsou naše naděje, naše budoucnost.

Tělo

Tělo je naším fyzickým nástrojem, jak realizovat své myšlenky (sny) na této planetě, v naší dimenzi. Je to fantastický nástroj, který dokáže překonat vše, nač si vzpomeneme. Je ale potřeba se o něj vědomě starat (především fyzicky) a naučit se ho vnímat a poslouchat. Když toto pochopíte, vaše tělo se stane vaším partnerem a začne fyzicky realizovat vaše myšlenky. A potom už je pouze na vás, jaké sny si chcete splnit.

Sport

Sport je způsob, jak uspokojovat primární fyzické potřeby našeho těla, protože tělo od podstaty potřebuje ke svému bytí pohyb. V dnešní “marketingové” době to většina z nás už nevnímá, ale pokud se jenom trochu zamyslíte, uvědomíte si, že vše v našem vesmíru, potažmo i celý vesmír, se hýbe. POHYB JEDNODUŠE ZNAMENÁ ŽIVOT. Čím více se hýbete, tím lépe se cítíte. Pokud se hýbat přestanete, zemřete.

Přátelství

Přátelství je dlouhodobý vztah mezi dvěma lidmi, který je “náročný” jak po fyzické, tak po psychické stránce. Nejde pouze o přátelství mezi “neznámými” lidmi, ale především o přátelství mezi nejbližšími – mezi manželi a rodiči a dětmi. Abyste tyto vztahy zvládali s pozitivní energií, lehkostí a láskou, musíte být vnitřně v pohodě. A pro vnitřní pohodu je základem především fyzický pohyb.

Ještě bychom rádi řekli…

V dnešní “marketingové” době není vůbec lehké vyznat se ve všech cvičebních trendech, různých cvičebních pomůckách, “moderních” sportovních centrech a podobně. Vizí MTS Akademie je začít od základů. K tomu nám stačí pouze naše tělo, základní pomůcky jako například švihadlo a především příroda. Jakmile se naučíte základy cvičení, to znamená techniku cvičení, techniku dýchání a různé intenzity cvičení, stanete se v tomto směru svobodní a nezávislí. A to je cílem MTS Akademie.

NÁŠ TIP

Vytvořte si účet do našeho on-line rezervačního systému a automaticky získáte DVA VSTUPY ZDARMA na jakékoliv 60min sportovní lekce.

Těšíme se na vás!

Nezapomeňte si prostudovat:

Všeobecné a obchodní podmínky MTS Akademie.
Informace o zpracování osobních údajů MTS Akademie.
Pravidla rezervačního systému MTS Akademie.

On-line rezervace sportovních aktivit

Kontaktujte nás

Rádi byste se dozvěděli cokoliv dalšího o službách a projektech MTS Akademie? Uvítali byste naše služby i ve vaší lokalitě? Nebo jste trenér/ka a rád/a byste se připojil/a k MTS Akademii? Tak určitě neváhejte a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá.