Změňte s námi svůj životní styl

Změňte s námi svůj životní styl.

Všichni jistě známe největší negativní a stresové faktory současnosti, které nás ovlivňují jak po psychické, tak po fyzické stránce. Jsou to především: sedavé zaměstnání, špatné stravování, stres, neustálé pracovní povinnosti, rodina, děti, málo času na sport a odpočinek, nedostatek spánku.

Nevzdávejte se

Pokud se těmto faktorům dobrovolně poddáte a smíříte se s tím, že vlastně nemůžete nic moc dělat, že je to “tou dnešní dobou”, je v podstatě zaručené, že si takovýto přístup ke vašemu tělu a zdraví postupně, ale jistě, vybere svou daň. Dosáhnout můžete všeho, co si přejete, jenom musíte být vytrvalí, vydržet pomalejší (ale stabilnější) cestu a nevzdávat se! A my jsme tu od toho, abychom vám s tím pomohli.

Zodpovědné rozhodnutí je důležitý začátek nového přístupu ke svému tělu, mysli a zdraví. Samozřejmě nesmíme zapomenout na pevnou vůli, bez které nelze nic dokázat, ale tady jsme od toho my, abychom vám s tím pomohli.

Jak začít?

Začít se dá velmi jednoduše. Nikde není psáno, že musíte trávit tři hodiny denně v posilovně, a že se musíte živit obilím. Na to, abyste nastartovali tělo a váš vnitřní metabolismus, cítili se lépe a začali stabilně hubnou a zpevňovat, postačí 45 – 60 minut aktivního pohybu dva – čtyřikrát do týdne. Pokud je to možné, vybírejte si pohyb na čerstvém vzduchu.

Čím začít?

Doporučujeme začínat rychlou chůzí, vyjížďkami na kole, bruslemi či plaváním. U běhání buďte opatrní, běh je vhodnou sportovní aktivitou, nicméně zpočátku je velmi náročný na techniku, proto raději doporučujeme začínat s rychlou chůzí. Sportovní aktivity nebudou tak stereotypní, pokud si najdete někoho, kdo si s vámi rád zasportuje. Sporty můžete klidně střídat, jde jen o to, aby vám cvičení vyhovovalo a nebyly to jen minuty strávené dřinou.

Nejdůležitější je, aby vás sport bavil a dělal vám radost. Ničeho nelze dosáhnout bez pořádného makání, ale pokud je to jenom o dřině, nikdo z nás nevydrží příliš dlouho. My v MTS přirozeně propojujeme potřebnou dřinu se skvělou zábavou. Postupně zjistíte, že to není tak strašné a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

0 Odpovědi

Zanechte svou odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Neváhejte přidat svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *