Kariéra

Chceš se přidat k MTS Akademii? Mrkni, koho hledáme nebo nám rovnou napiš.

Trenér / Instruktor

Funkčních cvičení s vlastním tělem a jednoduchými pomůckami venku v přírodě

Hledáme fitness trenéra a instruktora | Kariéra v MTS Akademii

Koho hledáme?

Hledáme všestranné trenéry/ instruktory, kteří mají stejné smýšlení jako my; tedy preferují funkční cvičení s vlastním tělem či jednoduchými pomůckami venku v přírodě před cvičením v uzavřených prostorách (fitness apod.). Je nám ale v podstatě jedno, jestli jsi atlet/ka, gymnasta/ka, plavec/plavkyně, fitness trenér/ka nebo jenom někdo, kdo má rád aktivní životní styl. Důležitá je pro nás vášeň a nadšení pro společné sdílení pohybových aktivit venku v přírodě. Všechno ostatní se naučíš.

Pozor ale, že trénování venku je odlišné od trénování uvnitř. Venku se pohybuješ po „neomezeném prostoru“ (typicky parku), kombinuješ běhání či rychlou chůzi s různými funkčními cviky (dřepy, kliky atd.) a především jdeš příkladem a umíš lidi motivovat.

Pokud je ti tohle blízké nebo se chceš v tomto směru rozvíjet (a věř nám, že tohle tě hodí do pořádné kondice), tak jsi možná ten pravý/ ta pravá, koho hledáme.

Co od tebe čekáme?

  • nadšení pro nový trend cvičení venku v přírodě

  • všestrannost ve sportu i v myšlení

  • ideálně časovou flexibilitu, abys mohl/a pokrýt více lekcí, kurzů nebo osobních tréninků během dne

  • samozřejmě zodpovědnost, poctivost a férovost

  • předchozí zkušenosti trenéra či instruktora jsou velkou výhodou, není to však podmínka

Co ti nabízíme?

  • neformální a přátelskou atmosféru rodinného projektu

  • být na začátku něčeho nového a společně rozvíjet celý projekt

  • můžeš se realizovat jako instruktor/ka skupinových lekcí nebo kurzů nebo jako trenér/ka osobních tréninků nebo všechno dohromady, záleží jen na tobě

  • pokud máš opravdu ambice v této oblasti a nechceš to dělat jenom jako "bokovku" ke klasickému zaměstnání (což samozřejmě můžeš taky), můžeš mít na starosti vše v jedné lokalitě (parku)

  • velmi dobré finanční podmínky závislé na zkušenostech, zodpovědnosti, přístupu k celému projektu a tvých vlastních ambicích

Lokality

Aktuálně působíme v Centrálním parku Stodůlky, ale co nejdříve se chceme rozšiřovat i do dalších lokalit (zatím) v Praze. Poptávky máme téměř ze všech lokalit jako například Stromovka (Praha 7), Letná (Praha 6), Petřín (Praha 5), Vítkov (Praha 3), Grébovka (Praha 2), Ladronka (Praha 6), Modřanská rokle (Praha 4), Obora Hvězda (Praha 6), Prokopské údolí (Praha 13) nebo Divoká Šárka (Praha 6).

Je jedno, jestli chceš pokrýt pár lekcí či tréninků jako přivýdělek k zaměstnání nebo si chceš vzít na starosti celou lokalitu (park). Jestli máš chuť a nadšení, určitě se nám ozvi, něco vymyslíme ;) A za dobrou práci tě rádi dobře odměníme!

V případě zájmu vyplň formulář níže

Kliknutím nebo přetažením nahrajte soubor. Můžete nahrát maximálně 3 soubory.