MTS Jídelníček na míru™

MTS Jídelníček na míru™

Výživové poradenství a neomezená podpora.

 • s naší pomocí dosáhnete svých cílů, ať už chcete hubnout nebo nabrat svalovou hmotu; jakmile budete s výsledky naší spolupráce spokojeni, vytvoříme vám také jídelníček pro následné udržení váhy

 • vyberte si online jídelníček nebo osobní poradenství (offline), záleží na vašich preferencích a možnostech; v případě online spolupráce se rádi přizpůsobíme vašim časovým možnostem (večery, víkendy); pro online konzultace využíváme Skype nebo Google Meet

 • během první konzultace vyhodnotíme váš současný životní styl; vysvětlíme vám základní funkce metabolismu a také vliv stravy, spánku, stresu, pitného režimu a sedavého životního stylu na vaše zdraví

 • v případě, že si vyberete osobní poradenstvi (offline), uděláme vám nejdříve tělesnou analýzu InBody, která vyhodnotí stav vašeho těla (např. % tělesného tuku, svalů, vody, minerálů, viscerálního tuku, BMR); díky naměřeným hodnotám snáze pochopíte příčinu vaší nadváhy, podváhy či případných zdravotních problémů

 • do 3 dnů od první konzultace vám zašleme jídelníček přesně vypočítaný na míru vašim cílům a energetickým potřebám s 15-20 variantami jídel u každého chodu; můžete tak jíst jen to, na co máte zrovna chuť

 • jídelníček na míru bude složený z běžně dostupných surovin, abyste nemuseli kupovat drahé speciální potraviny ani výživové doplňky

 • pošleme vám automatizovaný výpočtový list, díky kterému si v budoucnu budete moci jídelníček jednoduše upravovat a ladit podle svých potřeb

 • dostanete od nás také nákupní seznam doporučených potravin včetně nutričních hodnot, praktické a chutné recepty a e-book Manuál zdravého (z)hubnutí, ve kterém shrnujeme základní pravidla zdravého životního stylu

 • během druhé konzultace shrneme to nejdůležitější, na co byste se v první fázi hubnutí měli zaměřit právě vy a vysvětlíme vám, jak s jídelníčkem i výpočtovým listem pracovat

 • zůstaneme s vámi v kontaktu, dokud nebudete s výsledky spokojeni a poradíme vám zdarma (online) kdykoliv to budete potřebovat; pro navazující konzultace slouží email nebo WhatsApp

 • Akce: MTS Jídelníček online™

  1 960 Kč980 Kč
  Akce platí do 31. 1. 2023

od 1950,-

Kč / jídelníček, poradenství, podpora

Za vysněnou postavou a zdravím

BEZ DRASTICKÝCH DIET A VÝŽIVOVÝCH DOPLŇKŮ

Pokud se rozhodnete vzít své zdraví i vzhled do vlastních rukou, provedeme Vás touto cestou bez drastických diet, doplňků stravy i složitého počítání kalorií. Pomůžeme Vám získat základní přehled (nejen) o nutričních potřebách svého těla a naučíme Vás tyto potřeby adekvátně uspokojovat. Společně opravíme Vaše tělo zevnitř, aby mohlo zářit navenek a vy jste se dočkali vytouženého obdivu a sebevědomí. Správně zvolenou stravou, jednoduchou pohybovou aktivitou a neomezenou podporou Vás zbavíme nadbytečných kil i mnoha zdravotních komplikací.

Jaké jsou

VÝHODY MTS JÍDELNÍČKU NA MÍRU™

 • Komplexní stravovací plán

  Vyhodnotíme vaše dosavadní stravovací zvyklosti, pošleme návod na sestavení vlastního jídelníčku včetně rozložení živin, získáte nákupní seznam potravin včetně nutričních hodnot, praktické a jednoduché recepty a jídelníček na míru s 15 až 20 variantami u každého chodu.

 • 2 společné konzultace

  Po úhradě služby si domluvíme termín první konzultace (online/offline dle výběru jídelníčku), při které probereme váš současný životní styl a jídelníček. Do 3 dnů vám odešleme zpracované materiály a stanovíme termín druhé konzultace, kde si vše vysvětlíme.

 • Nákupní seznam potravin

  Dostanete od nás nákupní seznam doporučených potravin včetně nutričních hodnot a praktické a chutné recepty.

 • E-book: Manuál zdravého (z)hubnutí

  Získáte jasný, stručný a srozumitelný návod, jak zdravě a úspěšně (z)hubnout a mít své zdraví pod kontrolou.

 • Mobilní aplikace na hlídání příjmu kalorií

  Naučíme vás pracovat s mobilní aplikací, která pohlídá váš denní energetický příjem i výdej. Aplikace vám pomůže dodržovat nastavené hodnoty i v případě, že nebudete dodržovat jídelníček na 100%.

 • Expresní doručení do 3 dnů

  Do 3 dnů obdržíte soubory s jídelníčky, doporučeními a kompletním e-bookem: „Manuál zdravého (z)hubnutí„.

 • Doživotní spolupráce

  Od druhé konzultace jsme vám zdarma k dispozici na What´s Appu nebo e-mailu. Poradíme a pomůžeme vám kdykoliv to bude nutné bez dalších poplatků!

 • Společné plánování a organizace času

  Pomůžeme vám s organizací času na domácí přípravu jídla a jeho konzumaci v práci i při třísměnném provozu.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně

Vyberte si

ONLINE JÍDELNÍČEK NEBO OSOBNÍ PORADENSTVÍ

MTS Jídelníček na míru™

ONLINE JÍDELNÍČEK

Výživové poradenství
Co dostanete
 • 2x Online konzultace 60 - 90 minut (Skype nebo Google Meets)

 • Vyhodnocení vašeho současného jídelníčku

 • Jídelníček na míru

 • Kompletní stravovací plán

 • Návod na sestavení vlastního jídelníčku

 • E-book: Manuál zdravého (z)hubnutí

 • Doživotní online spolupráce

1950,-

Kč / online jídelníček

Již proběhlo

MTS Jídelníček na míru™

OSOBNÍ PORADENSTVÍ (offline)

Výživové poradenství
Co dostanete
 • 1x Osobní konzultace 90 - 120 minut (MTS Akademie, Bellušova 1857/30, Praha13)

 • 1x Online konzultace 60 - 90 minut (Skype nebo Google Meets)

 • Vyhodnocení vašeho současného jídelníčku

 • Jídelníček na míru

 • Kompletní stravovací plán

 • Návod na sestavení vlastního jídelníčku

 • E-book: Manuál zdravého (z)hubnutí

 • Doživotní online spolupráce

2500,-

Kč / osobní poradenství (offline)

Již proběhlo

VÍCE INFORMACÍ

o produktu MTS Jídelníček na míru™

Jste ochotni se naučit pár základních pravidel a složit si svůj vlastní vyvážený jídelníček?

Toužíte zastavit neustálý kolotoč diet a přejídání?

Přejete si chutně a zdravě mlsat a dopřávat si i oblíbená jídla bez výčitek?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, pak jste tady správně!

Lidské tělo má neomezené schopnosti. Naším úkolem je vytvořit mu k tomu ideální podmínky.

Pomůžeme vám vybudovat pevné základy silného imunitního systému a naučíme vás dávat tělu vše, co potřebuje, aby mohlo pracovat tak, jak umí. Popovídáme si o střevní mikroflóře, podvýživě obézních a problémech, které způsobuje ultra průmyslové zpracování potravin.

Základ naprosto každého hubnutí a práce s vlastním tělem je jídlo, tedy poměr kalorického příjmu a kalorického výdeje. Každý, kdo na světě hubne, hubne díky tomu, že jeho přijaté kalorie jsou nižší než jeho kalorie vydané.

V drtivé většině případů lidé s nadváhou trpí zároveň i podvýživou, která hubnutí brání. Jakmile poměr živin srovnáme, přestane vaše tělo přemýšlet úsporně a začne se tukových zásob pomalu ale jistě zbavovat samo. Většina klientů u nás hubne s daleko větším množstvím jídla než na jaké byli dosud zvyklí.

Naši klienti dosahují výsledků i přes občasné „prohřešky“. Učíme je, že jednou týdně si mohou dát cokoliv, na co mají zrovna chuť, pokud se povětšinu dní stravují správně.

Paretovo pravidlo 80/20 platí i v oblasti stravování. Pokud z osmdesáti procent jíte správně, nemusíte se zbylými 20 % trápit. Právě naopak, hubnutí začíná v hlavě a psychická pohoda je polovina úspěchu.

Naučíme vás, že k dosažení nejlepších výsledků nemusíte striktně dodržovat všechna nastavená pravidla. Stejně důležité pro vás bude vědomí a víra, že pokud si občas nějaké nezdravé jídlo dovolíte, rozhodně nic nezkazíte. To, že vás naučíme povinně „hřešit“, bude mít blahodárný vliv na vaši mysl i celkové psychické rozpoložení.

Svým klientům pomáháme nalézt rovnováhu a soustředit se na změnu svých každodenních návyků. Víme totiž, že vaše zdraví neovlivňuje to, co uděláte občas, ale to, co děláte dlouhodobě a opakovaně.

Tělo není váš nepřítel. Naopak vám určitými signály (nadváhou, nízkou váhou, velkou únavou, alergií, vyrážkou, zažívacími problémy, různými chronickými bolestmi a problémy) dává najevo, že potřebuje změnu/ pomoc.

Společně najdeme příčinu problému, vytvoříme v těle ideální prostředí a zlepšíme vaše celkové metabolické zdraví. Začneme pracovat na posilování imunitního systému a povedeme vás k samostatnosti a jistotě v jídle. Zbavíte se hladu, chutí na sladké a myšlenek na večerní ujídání čehokoli.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)

FAQ

Můj osobní příběh

PROČ HUBNOUT SE MNOU?

Lucie Davidová | Zakladatelka a trenérka

Absolutně mi unikala samotná podstata výživy, protože mě nezajímalo, co mé tělo potřebuje.

Jmenuji se Lucie, je mi 34 let a v uplynulých letech se mi podařilo stabilně a zdravě zhubnout 15 kg. Moje cesta za zdravým, lepším a hezčím já ale byla hodně trnitá a plná chyb.

Nepocházím ze sportovní rodiny a o zdravém životním stylu jsem si četla pouze v časopisech. Největší část svého života jsem věnovala boji s nadváhou a nespokojeností sama se sebou.

V zajetí komerčních hubnoucích doporučení, všeobecných mýtů a omezených znalostech jsem pouze kopírovala to, co jsem viděla u svých nejbližších a bláhově věřila reklamám na zázračné prášky, výživové doplňky, koktejly, extrémní diety a hladovění. Vše se stejný výsledkem. Zničený metabolismus, další kila navíc, deprese a nenávist k sobě samé.

Začarovaný kruh diet a přejídání

Lucie Davidová | Výživová poradkyně

Nečekejte žádné zaručené diety ani zázračné pilulky. Naučím vás se svým tělem pracovat tak, aby pracovalo pro vás a ne proti vám.

Dostala jsem se do začarovaného kruhu diet a přejídání, než jsem porodila své první dítě. Se zaváděním příkrmů jsem začala nad výživou přemýšlet trochu jinak a pár kilo šlo dolů. Životní strasti a starosti mě jako chronickou dietářku bohužel opět svedly na špatnou cestu.

Ale byla to moje vina, ještě jsem toho nevěděla dost, abych všechny ty životní zkoušky zvládala s lehkostí. Protože se váha zastavila, vložila jsem důvěru do rukou jiné osoby nabízející zázračné zhubnutí. Opět osudová chyba.

Dovolila jsem, aby si na mě vyzkoušela novou módní dietu, jejíž následky jsem pocítila hned druhý měsíc. Spolupráci jsem okamžitě ukončila a upadla do letargie. Začala jsem se opět litovat a vsugerovávat si, že já prostě asi nikdy nezhubnu.

Zázraky ne, správné rozhodnutí ano

Lucie Davidová | Výživová poradkyně

Po absolvování kurzu se vám uleví. Zjistíte, že zdravě žít je mnohem jednodušší a logičtější, než jste si mysleli.

Jako správná lvice jsem se z toho ale po pár měsících odpočinku oklepala a provedla zásadní rozhodnutí. Zařekla jsem se, že na to tentokrát půjdu chytře a dokážu zhubnout sama.

Odhodlala jsem se a vrhla se do komplexního studia výživy. Začala jsem rozšiřovat své znalosti, naučila jsem se efektivně organizovat čas a dláždila si cestu k vysněnému cíli.

Teprve v okamžiku, kdy jsem pochopila podstatu výživy a fungování metabolismu jsem si uvědomila, že lidský organismus je vlastně jako parní lokomotiva. Čím lépe budeme přikládat do kotle, tím lépe, rychleji a efektivněji pojede.

Pochopila jsem, že musím jíst, protože bez jídla nejen že mi tělo tuky nepustí, ale hlavně nebude zdravé.

Objevování nového světa výživy

Lucie Davidová | Výživová poradkyně

Zjistíte, že zdravě žít je mnohem jednodušší a logičtější, než jste si mysleli. To, na čem ve skutečnosti záleží, je kvalita vaší stravy.

Postupně jsem začala objevovat nový svět, všechno mi najednou přišlo tak logické a jednoduché, že jsem tomu nemohla uvěřit.

Možná stejně jako vy jsem si dříve myslela, že čím míň budu jíst, tím víc a rychleji zhubnu, ale roky těchto experimentů mi jasně ukázali, že tudy cesta nepovede.

Uvěřit něčemu novému mi také chvilku trvalo, ale výsledky na sebe nenechali dlouho čekat. Zlepšila se mi pleť, vlasy i nehty. Měla jsem víc energie, cítila jsem se spokojeně a s pokorou sledovala, jak se celé moje tělo i myšlenky mění.

Přidala jsem pravidelnou chůzi a postupně zpevňovala celou svou postavu.

Už dávno nepočítám kalorie

Lucie Davidová | Výživová poradkyně

Jediné, co se musíte naučit, je jíst zdravě, pravidelně, a tak akorát. Úprava váhy, spánku, imunity a psychiky přijde sama.

Život se mi otočil o 180°. Ze zdravé výživy se stal nejprve můj koníček a postupem času i povolání. Začala jsem o své tělo pečovat po výživové i pohybové stránce a své zkušenosti sdílet dál v rámci MTS Akademie.

Už dávno nepočítám kalorie, už dávno nehladovím po páté hodině večer. Nedržím se striktně žádné zaručeně účinné diety, ani neužívám žádné zázračné pilulky.

Naučila jsem se plnohodnotně jíst a pracovat s myšlením a tělem tak, aby vzájemně spolupracovali; a tyto své dlouholeté zkušenosti předávám dál svým klientům.

Postarají se o Vás

NAŠI PORADCI

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

 1. Po úhradě online programu vám zavoláme na telefon, který jste uvedli do objednávkového formuláře a seznámíme se.
 2. Pro sestavení jídelníčku od vás budeme potřebovat pár informací. Vyplníte Vstupní dotazník, který nám pomůže poznat váš současný životní styl a navrhnout odpovídající změny.
 3. E-mailem se dohodneme na termínu 1. online konzultace.
 4. V domluvený termín se spojíme a proběhne naše 1. online konzultace (cca 60-90 min). Probereme vyplněné informace z dotazníku, váš aktuální zdravotní stav a zvyklosti. Seznámíme vás se základními principy fungování vašeho těla, přičemž pochopíte nejen proč se vám nedaří zhubnout, ale také proč máte třeba oslabené nehty nebo střevní či kožní potíže. Při rozhovoru budou vyvstávat další dotazy, které rovnou zodpovíme a společně naplánujeme reálné změny vašich dosavadních zvyklostí. V týdnu pracujeme až do večera včetně sobot, takže se rádi přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Po konzultaci začneme pracovat na výživových plánech.
 5. Protože je důležité, abyste se naučili nejprve dobře a dostatečně jíst a ustálili výkyvy svých chutí, dostanete rovnou 2 typy jídelníčků; jeden udržovací a jeden redukční. Díky udržovacímu jídelníčku zjistíte, kolik jídla byste měli denně přijmout pro udržení stávající váhy a především doplnili všechny dosud chybějící živiny = uzdravili své tělo. Redukční jídelníček bude sestaven tak, abyste zdravě hubli cca 0,5 kg týdně. Oba jídelníčky dohromady vám budou ukazovat energetické pásmo, ve kterém se můžete pohybovat a stále hubnout. Složení jídel samozřejmě přizpůsobíme vašim výživovým či finančním preferencím, pokud budete chtít.
 6. Do 3 dnů od 1. online konzultace obdržíte na e-mail PDF soubor s jídelníčky a elektronickou příručkou „Manuál zdravého (z)hubnutí“ (celkem cca 150 stran). Jakmile materiály obdržíte, vše si pečlivě prostudujte a sepište si případné dotazy či připomínky.
 7. Jakmile budete mít prostudovány základní materiály s jídelníčky, domluvíme se na termínu 2. online konzultace (60-90 min). Během této konzultace vám znovu vysvětlíme podstavu správné výživy, princip hubnutí a naučíme vás pracovat s mobilní aplikací, která vám pomůže hlídat denní příjem, výdej i pohybové aktivity.
 8. Od této doby jsme vám zdarma k dispozici na What´s Appu nebo e-mailu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit, a to bez dalších poplatků.
 1. Po úhradě programu vám zavoláme na telefon, který jste uvedli do objednávkového formuláře a seznámíme se.
 2. Zašleme vám Vstupní dotazník, který nám pomůže poznat váš současný životní styl a připravit se na osobní setkání.
 3. E-mailem se dohodneme na termínu osobní konzultace na adrese: MTS Akademie, Bellušova 1857/30, Praha 13.
 4. V domluvený termín osobního setkání, které bude trvat cca 1,5 hod, vás nejprve změříme na InBody a výsledné hodnoty vám podrobně vysvětlíme. Jak se na měření připravit zjistíte zde.
 5. Následně si budeme povídat o vašem životním stylu, dosavadním jídelníčku, zlozvycích i starostech, které vám mohou v hubnutí bránit.
 6. Představíme vám stravovací plán na rozumné hubnutí (bez výživových doplňků a drahých surovin) a naučíme vás s ním jednoduše pracovat.
 7. Do 3 dnů od konzultace obdržíte na e-mail všechny důležité informace: vyhodnocení dosavadního jídelníčku, vstupní hodnoty, nákupní seznam potravin včetně nutričních hodnot, návod na sestavení vlastního jídelníčku, individuální rámcový jídelníček s 15 až 20 variantami u každého chodu a e-book Manuál zdravého (z)hubnutí.
 8. Po odeslání materiálů nás můžete kdykoliv kontaktovat (bez dalších poplatků) a obrátit se na nás s jakýmikoliv dotazy. Pro komunikaci upřednostňujeme email.
 9. Abychom měli hubnutí pod kontrolou, doporučujeme měření na InBody opakovat každé 2 měsíce.

Ano. Naší snahou je pomoci vám změnit životní styl a neustále vás motivovat. Přejeme si, abyste k nám měli důvěru a obrátili se na nás i v případě, že svou snahu o změnu životního stylu odsunete na neurčito nebo hubnutí z jakéhokoliv důvodu přerušíte. Víme, jak to chodí 😊

Také nesnášíme komerční „obchodování s nadváhou“ a nechceme být součástí aktuálního systému mnohých výživových poraden, kdy musíte platit za všechny další konzultace a varianty jídelníčků. Chceme být vaší oporou a naučit vás samostatnosti, abyste si kdykoliv v budoucnu byli schopni sami poradit a nebyli na nikom závislí. Chceme vás vše jednou provždy naučit.

Ano, vytvoříme.

Jídelníček je složen ze základních a běžně dostupných surovin. Nemusíte kupovat žádné výživové doplňky ani speciální produkty.

U každého chodu máte na výběr z několika variant, takže můžete jíst, na co zrovna máte chuť.

Do 3 dnů od prvního online rozhovoru obdržíte kompletní balíček v souboru PDF a excel.

Vůbec ne. Potraviny, které vás naučíme jíst, jsou obyčejné a běžně dostupné v každém supermarketu. Nepotřebujete si kupovat ani žádnou suplementaci.

MÁTE JINÝ DOTAZ?

Kontaktujte nás.