MTS Pěkné tělo™

MTS Pěkné tělo™

Zdravá funkční cvičení v přírodě pro začátečníky.

 • jednoduchá cvičení, kterých se nemusíte bát

 • můžete cvičit podle své aktuální fyzické kondice

 • naučíme vás základy funkčního cvičení a pomůžeme zlepšit držení těla

 • během lekcí neběháme, kombinujeme pouze svižnou chůzi a cviky s vlastní vahou

 • postupně posílíte střed těla a hluboký stabilizační systém

 • pohlídáme, abyste cvičili technicky správně a nezatěžovali klouby

 • na čerstvém vzduchu si pročistíte plíce a posílíte imunitní systém

od 150,-

Kč / lekce

Nebojte se a zkuste

JEDNODUCHÁ ZDRAVÁ CVIČENÍ

Chtěli byste začít cvičit, ale ve fitness centru si to neumíte představit? Vyzkoušejte s námi jednoduchá cvičení venku na čerstvém vzduchu! Nemusíte se ničeho bát, v lekcích pro začátečníky neběháme. Kombinujeme pouze svižnou chůzi s lehkým posilováním a protahováním tak, aby pro vás cvičení bylo příjemné a nenáročné. Se cvičením vás seznamujeme postupně a brzy zjistíte, že cvičit se dá jednoduše a přesto efektivně. Sportování venku a zapojování vlastního těla (tzv. funkční cvičení) zlepší vaši celkovou tělesnou stabilitu, koordinaci a dobije vás potřebou energií.

Jaké jsou

VÝHODY LEKCE MTS PĚKNÉ TĚLO™

 • Nenáročné cviky

  Sportujete podle svých aktuálních fyzických možností a s pohybem se seznamujete postupně. Nemusíte se bát velkých fyzických výkonů.

 • Chůze a jednoduchá cvičení

  V lekcích neběháme. Kombinujeme pouze svižnou chůzi a nenáročné cviky s ohledem na vaši aktuální fyzickou kondici.

 • Správná technika

  Naučíme vás cvičit technicky správně a jednoduchými cviky posilovat především hluboký stabilizační systém.

 • Sportujeme v přírodě

  Cvičení venku na čerstvém vzduchu si zamilujete. Budete se cítit svěže, uvolněně a cvičení vám rychle uteče.

 • Posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační svaly

  Pravidelně zpevňujeme a posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační (posturální) svaly; zlepšujeme tím celkové držení těla a odbouráváme chronické bolesti (především) zad a šíje.

 • Posilujeme imunitní systém

  Cvičením venku přirozeně posilujeme náš imunitní systém a zlepšujeme tím naše celkové zdraví. Cvičení venku vás příjemně uvolní, okysličí mozkové buňky a pomůže zlepšit psychickou a imunitní odolnost vašeho organismu.

 • Časová flexibilita

  Od pondělí do soboty si můžete vybírat lekce v různých časech a sportovat podle svých aktuálních možností.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

VÍCE INFORMACÍ

o lekci MTS Pěkné tělo™

Skupinová lekce MTS Pěkné tělo™ je určená pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří cvičí minimálně nebo vůbec, ale chtějí jednoduchou a nenásilnou formou začít s pravidelným pohybem.

Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout nebo zpevňovat, tato lekce je vhodná pro všechny. Pomocí chůze a jednoduchých cvičebních sestav vaše tělo pomalu rozhýbeme a zlepšíme vaši celkovou mobilitu a flexibilitu.

Naše kombinace cvičení přináší nejlepší a nejrychlejší výsledky jak z hlediska fyzické zdatnosti, tak z hlediska redukce tělesného tuku.

Cvičení v přírodě má na naše tělo blahodárný vliv. Nejenže se nadýcháte čerstvého vzduchu a zlepšíte vitální kapacitu plic, ale začnete přirozeně a výrazně posilovat svůj imunitní systém.

Ze sluníčka načerpáte vitamín D, okysličíte mozkové buňky a podpoříte své smyslové vnímání. Cvičení venku je daleko příjemnější a přirozenější než doma před televizí či v posilovně.

V přírodě si budete užívat neomezený prostor kolem sebe, přestanete sledovat čas a odpoutáte se od každodenních starostí. Díky cvičení venku si aktivní životní styl zamilujete a motivaci si udržíte.

Nemusíte se bát žádných velkých fyzických výkonů. Lekce je založená na kombinaci rychlé chůze a jednoduchých cviků, díky kterým postupně rozhýbete a protáhnete celé tělo.

V úvodu lekce se zahřejeme svižnou chůzí, kterou střídáme s liftingem (aerobní chůze na špičkách nohou s aktivním zapojením kotníků). K samotnému cvičení pak využíváme váhu vlastního těla a vhodné objekty v parku, na které po cestě narazíme (lavičky, schody, volná plocha, hřiště, kopec atd.).

Ve skupince máme vždy maximálně 10 osob, a to právě proto, abychom se každému mohli věnovat co nejvíce individuálně a kontrolovat techniku cvičení i dýchání. V případě, že lekci budete navštěvovat pravidelně, výsledky se dostaví dříve, než byste čekali.

Doporučujeme maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si také neberte, není to potřeba.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)“

FAQ

KDE CVIČÍME?

Lokality, ve kterých nás najdete

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na lekce MTS Pěkné tělo™ v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

Stránku aktuálně připravujeme.

Postarají se o Vás

NAŠI TRENÉŘI

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

CVIČÍME VENKU ZA (SKORO) KAŽDÉHO POČASÍ

Protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení.

DO 34°C

ANO, cvičíme

NAD 34°C

NE, necvičíme

OBLAČNO

ANO, cvičíme

MRHOLENÍ

ANO, cvičíme

DÉŠŤ

ANO, cvičíme

LIJÁK

NE, necvičíme

CHUMELENÍ

ANO, cvičíme

POD -8°C

NE, necvičíme

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

Ano. Každý nový člen, který si ještě nerezervoval žádnou lekci, může využít TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA.

Pro vytvoření permanentky na týden cvičení zdarma prosím vyplňte formulář „Nezávazná rezervace“.

Obratem vám žádost potvrdíme a zašleme přihlašovací údaje do Online kalendáře, kde si budete moct sami rezervovat lekce, které vám časově vyhovují.

Skupinové lekce venku v Centrálním parku Prahy 13 můžete opravdu celý týden navštěvovat zdarma. Rezervací na cvičení v rámci týdne cvičení zdarma se nezavazujete k žádným (ani budoucím) poplatkům, a to ani v případě, že byste na rezervovanou lekci nedorazili a z lekce se neodhlásili. Poprosíme vás však o vzájemnou ohleduplnost viz. Pravidla rezervačního systému.

Ano, musíte. Bez registrace není možné vytvářet jakékoliv rezervace. Registrovat se můžete buď plnohodnotně, to znamená vyplníte registrační formulář a vytvoříte si svůj účet nebo pomocí sociálních sítí Facebook a Google, kde musíte potvrdit sdílení informací s naším rezervačním systémem.

V online kalendáři/ rezervačním systému si můžete koupit buď jednorázový vstup na lekci nebo elektronickou permanentku na 10 nebo 20 lekcí. Každá lekce má svou vlastní permanentku a nelze ji použít na jiné lekce.

 1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte do online kalendáře/ rezervačního systému.
 2. Najděte si lekci (den, čas), kterou chcete navštívit.
 3. Najeďte myší nad lekci a počkejte na zobrazení informací nebo na lekci klikněte. Na mobilních zařízeních je nutné na lekci kliknout.
 4. Po zobrazení informací o lekci klikněte na tlačítko „Rezervovat“.
 5. Vyplňte vaše jméno a věk a zvolte druh platby – z permanentky (pokud již máte zakoupenou) nebo jednorázově převodem z účtu.
 6. Přijde vám potvrzení e-mailem o úspěšné rezervaci a instrukcích o platbě (u jednorázové platby).
 7. Vaše rezervace je vytvořená a poznáte to tak, že v kalendáři u rezervované lekce budete mít zelené „R“.
 8. Pokud platíte jednorázově, je nutné, aby byla platba na našem účtu nejpozději 12 hodin před začátkem lekce, jinak vám bude lekce zrušena.
 1. Přihlaste se do online kalendáře/ rezervačního systému.
 2. V kalendáři si najděte svou lekci.
 3. Najeďte myší nad lekci a počkejte na zobrazení informací nebo na lekci klikněte. Na mobilních zařízeních je nutné na lekci kliknout.
 4. Po zobrazení informací o lekci klikněte na tlačítko „Zrušit“ a potvrďte zrušení.
 5. Přijde vám potvrzení e-mailem o úspěšném zrušení rezervace.
 6. Poznáte to tak, že v kalendáři u rezervované lekce již nebude svítit zelené „R“.
 7. Zrušení se 100% vrácením vstupů / platby zpět proveďte nejpozději 12 hodin před začátkem lekce! V opačném případě vám bude vstup na lekci stržen v plné výši.

Centrální park Praha 13

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na skupinové lekce pro začátečníky v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

Naše skupiny se skládají z maximálně deseti osob. Naším cílem je, abychom se vám všem mohli věnovat co nejvíce individuálně. Pilovat techniku cvičení, dýchání a další faktory úspěšného sportování.

Cvičíme venku, proto je důležité se na lekci vhodně a správně obléknout. Můžete si přečíst článek Jak se obléknout na cvičení venku?

Doporučujeme maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si také neberte, není to potřeba.

Cvičíme za (skoro) každého počasí, protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení. Cvičením v jakémkoliv počasí výrazně posilujeme náš imunitní systém. Pokud je ale extrémně nepříznivé počasí, vždy účastníky lekce kontaktujeme a individuálně se domluvíme.

Děti do 15 let
NE; Děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze lekcí určených pro rodiny, a to v doprovodu rodičů.

Mládež 15-18 let
ANO; Mládež 15-18let potřebuje k účasti na lekcích vyplněný a podepsaný Souhlas zákonného zástupce (stáhnout si můžete zde), který přinese sebou na lekci a odevzdá trenérovi.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Rezervujte si svůj týden cvičení zdarma!