MTS Senior™

MTS Senior™

Jednoduchá cvičení venku na čerstvém vzduchu.

 • efektivně využijete svůj volný čas a užijete si pobyt na sluníčku

 • sportem v přírodě zaženete deprese a pocit sociální izolace

 • během lekcí chodíme a chůzi střídáme s lehkými posilovacími a protahovacími cviky

 • postupně zrychlíte chůzi a zvládnete chodit bez pomoci i do schodů

 • pravidelným cvičením udržíte své kosti silné a klouby zdravé

 • pomůžeme vám udržet radost z pohybu i každodenní rytmus

 • aktivním pohybem v přírodě posílíte svůj imunitní systém

od 80,-

Kč / lekce

Cvičením venku v přírodě

UDRŽÍTE SVÉ TĚLO OHEBNÉ A PRUŽNÉ

Pravidelnou sportovní aktivitou venku na čerstvém vzduchu zlepšíte svou obranyschopnost i celkovou psychickou pohodu. V lekcích kombinujeme svižnou chůzi a jednoduché cviky, kterými posílíte srdce, svaly, kosti a oddálíte vznik osteoporózy. Venku získáte lepší orientaci, stabilitu a upevníte své koordinační schopnosti. Zlepšíte své smyslové vnímání a udržíte své tělo co nejdéle ohebné a pružné. V neposlední řadě posílíte celkovou psychickou odolnost organismu, a to jak těla, tak i mysli.

Jaké jsou

VÝHODY LEKCE MTS SENIOR™

 • Nenáročné cviky

  Sportujete podle svých aktuálních fyzických možností. Pravidelným cvičením venku v přírodě zlepšíte svou koordinaci i stabilitu.

 • Chůze a jednoduché posilování

  Kombinujeme pouze různé intenzity chůze a nenáročné cviky s ohledem na vaše pohybové možnosti.

 • Sportujeme v přírodě

  Cvičení venku na čerstvém vzduchu si zamilujete. Budete se cítit svěže, uvolněně a cvičení si brzy oblíbíte.

 • Klasická permanentka nebo online rezervace

  Můžete používat klasickou „papírovou“ permanentku nebo online rezervace. V případě zájmu o papírovou permanentku kontaktujte Lucku na lucie@webtest.mtsakademie.cz nebo 725 805 004.

 • Posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační svaly

  Pravidelně zpevňujeme a posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační (posturální) svaly; zlepšujeme tím celkové držení těla a odbouráváme chronické bolesti (především) zad a šíje.

 • Časová flexibilita

  Lekce si můžete vybírat od pondělí do pátku a sportovat podle svých časových možností.

 • Posilujeme imunitní systém

  Cvičením venku přirozeně posilujeme náš imunitní systém a zlepšujeme tím naše celkové zdraví. Cvičení venku Vás příjemně uvolní, okysličí mozkové buňky a pomůže zlepšit psychickou a imunitní odolnost vašeho organismu.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

VÍCE INFORMACÍ

o lekci MTS Senior™

Skupinová lekce je určená pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a udržet své tělo co nejdéle ohebné a pružné. Nezáleží na tom, jestli už cvičíte nebo teprve začínáte, ani jestli máte některá pohybová omezení. Trenér všechny cviky přizpůsobuje tak, aby je zvládl každý.

Opusťte na chvíli uzavřené místnosti a přijďte načerpat novou energii ven na čerstvý vzduch. V lekci kombinujeme svižnou chůzi (ne běhání), lifting (aerobní chůze na špičkách nohou s aktivním zapojením kotníků) a jednoduché cvičební sestavy, které aktivizují a příjemně protáhnou celé vaše tělo.

Venku posílíte své orientační smysly a zlepšíte celkovou tělesnou stabilitu, mobilitu i koordinaci. Cvičení na čerstvém vzduchu vás příjemně uvolní a přirozeně podpoří lepší dýchání a práci srdíčka. Zlepšíte celkovou psychickou odolnost organismu, posílíte svaly i kosti a eliminujete riziko pádů či zranění v běžném životě.

V úvodu lekce se zahříváme chůzí a rozdýcháváme se. Po celou hodinu se pohybujeme z místa na místo a chůzi střídáme s liftingem (aerobní chůze na špičkách nohou s aktivním zapojením kotníků).

Ke cvičení využíváme volně dostupné objekty v parku, na které během chůze narazíme (lavičky, volná plocha, vysoká zeď atd.) nebo kombinujeme jednoduché cviky s vlastní vahou. Trenér opravuje techniku cvičení a přizpůsobuje náročnost cvičení každému jednotlivci podle případných pohybových omezení.

Doporučujeme maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si také neberte, není to potřeba.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)“

FAQ

KDE CVIČÍME?

Lokality, ve kterých nás najdete

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na lekce MTS Senior™ v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

Stránku aktuálně připravujeme.

Postarají se o Vás

NAŠI TRENÉŘI

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

CVIČÍME VENKU ZA (SKORO) KAŽDÉHO POČASÍ

Protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení.

DO 34°C

ANO, cvičíme

NAD 34°C

NE, necvičíme

OBLAČNO

ANO, cvičíme

MRHOLENÍ

ANO, cvičíme

DÉŠŤ

ANO, cvičíme

LIJÁK

NE, necvičíme

CHUMELENÍ

ANO, cvičíme

POD -8°C

NE, necvičíme

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

Ano. Každý nový člen, který si ještě nerezervoval žádnou lekci, může využít TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA.

Pro vytvoření permanentky na týden cvičení zdarma prosím vyplňte formulář „Nezávazná rezervace“.

Obratem vám žádost potvrdíme a zašleme přihlašovací údaje do Online kalendáře, kde si budete moct sami rezervovat lekce, které vám časově vyhovují.

Skupinové lekce venku v Centrálním parku Prahy 13 můžete opravdu celý týden navštěvovat zdarma. Rezervací na cvičení v rámci týdne cvičení zdarma se nezavazujete k žádným (ani budoucím) poplatkům, a to ani v případě, že byste na rezervovanou lekci nedorazili a z lekce se neodhlásili. Poprosíme vás však o vzájemnou ohleduplnost viz. Pravidla rezervačního systému.

V případě, že chcete využívat online rezervací, tak ano, registrovat se musíte.

Seniorům však umožňujeme online rezervace nevyužívat a místo toho uplatňovat klasickou „papírovou“ permanentku. Pro více informací volejte Lucku na 725 805 004.

Lekce si můžete koupit buď přes online kalendář/ rezervační systém nebo osobně jako „papírovou“ permanentku. Můžete si koupit buď jednorázový vstup na lekci nebo permanentku na 10 nebo 20 lekcí.

Pro více informací volejte Lucku na 725 805 004.

Lekce si rezervujete buď telefonicky/ osobně v případě, že používáte klasickou „papírovou“ permanentku nebo elektronicky v případě, že používáte online kalendář/ rezervační systém (postup níže).

 1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte do online kalendáře/ rezervačního systému.
 2. Najděte si lekci (den, čas), kterou chcete navštívit.
 3. Najeďte myší nad lekci a počkejte na zobrazení informací nebo na lekci klikněte. Na mobilních zařízeních je nutné na lekci kliknout.
 4. Po zobrazení informací o lekci klikněte na tlačítko „Rezervovat“.
 5. Vyplňte vaše jméno a věk a zvolte druh platby – z permanentky (pokud již máte zakoupenou) nebo jednorázově převodem z účtu.
 6. Přijde vám potvrzení e-mailem o úspěšné rezervaci a instrukcích o platbě (u jednorázové platby).
 7. Vaše rezervace je vytvořená a poznáte to tak, že v kalendáři u rezervované lekce budete mít zelené „R“.
 8. Pokud platíte jednorázově, je nutné, aby byla platba na našem účtu nejpozději 12 hodin před začátkem lekce, jinak vám bude lekce zrušena.

Lekce můžete zrušit buď telefonicky/ osobně v případě, že používáte klasickou „papírovou“ permanentku nebo elektronicky v případě, že používáte online kalendář/ rezervační systém (postup níže).

 1. Přihlaste se do online kalendáře/ rezervačního systému.
 2. V kalendáři si najděte svou lekci.
 3. Najeďte myší nad lekci a počkejte na zobrazení informací nebo na lekci klikněte. Na mobilních zařízeních je nutné na lekci kliknout.
 4. Po zobrazení informací o lekci klikněte na tlačítko „Zrušit“ a potvrďte zrušení.
 5. Přijde vám potvrzení e-mailem o úspěšném zrušení rezervace.
 6. Poznáte to tak, že v kalendáři u rezervované lekce již nebude svítit zelené „R“.
 7. Zrušení se 100% vrácením vstupů / platby zpět proveďte nejpozději 12 hodin před začátkem lekce! V opačném případě vám bude vstup na lekci stržen v plné výši.

Centrální park Praha 13

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na skupinové lekce MTS Senior™ v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

Naše skupiny se skládají z maximálně deseti osob. Naším cílem je, abychom se vám všem mohli věnovat co nejvíce individuálně. Pilovat techniku cvičení, dýchání a další faktory úspěšného sportování.

Cvičíme venku, proto je důležité se na lekci vhodně a správně obléknout. Můžete si přečíst článek Jak se obléknout na cvičení venku?

Doporučujeme maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si také neberte, není to potřeba.

Cvičíme za (skoro) každého počasí, protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení. Cvičením v jakémkoliv počasí výrazně posilujeme náš imunitní systém. Pokud je ale extrémně nepříznivé počasí, vždy účastníky lekce kontaktujeme a individuálně se domluvíme.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Rezervujte si svůj týden cvičení zdarma!