Příběh MTS

Chcete začít cvičit, ale ve fitku si to neumíte představit? Nebo už cvičíte, ale potřebujete změnu?
Tak začněte cvičit s námi. Venku v přírodě!

Kdo jsme?

Jsme Zdeněk a Lucie Davidovi. Manželé, které spojuje víra v sílu myšlení (MYSL), víra v neomezené schopnosti lidského těla (TĚLO) a víra v blahodárný vliv pravidelného pohybu na lidský organismus (SPORT). To vše ideálně propojené s energiemi přírody.

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

Příběh MTS Akademie

Příběh MTS Akademie se začal rodit na jaře 2013. V době, kdy jsme již několik let aktivně působili ve špičkovém klubovém fitness centru WORLD CLASS (dnes již patří pod síť fitness klubů Form Factory). Často jsme se setkávali s tím, že by lidé chtěli začít cvičit, ale ve fitness centrech si to neumí představit. Proč? Těch důvodů (a někdy i výmluv) byla spousta, ale mezi ty nejdůležitější, které nás přivedly na myšlenku cvičení venku v přírodě, patřily zejména:

  1. Stydím se, všichni tam vypadají jako ze žurnálu
  2. Stydím se, nemám dokonalou postavu jako ostatní
  3. Bojím se, neumím cvičit na strojích ani s činkami a osobního trenéra si nemůžu dovolit
  4. Nelíbí se mi představa urputné dřiny a zvedání činek
  5. Stydím se před ostatními v šatně
  6. V prostředí „dokonalých“ lidí si připadám méněcenně, neumím cvičit tak perfektně jako ostatní a je mi nepříjemné, jak se na mě dívají
  7. Vadí mi zápach zpocených lidí a uzavřené prostory

Fitness centra jsou důležitou součástí sportovního trhu, ale po dlouholetých zkušenostech víme, že to může být velmi stresující prostředí pro lidi, kteří nikdy (nebo dlouhou dobu) nesportovali.

Cvičíme venku v přírodě

Projekt MTS Akademie jsme založili proto, abychom otevřeli možnost zdravého pohybu všem, kteří chtějí pravidelně cvičit nebo by rádi cvičit začali, ale ve fitness centrech si to (z jakéhokoliv důvodu) neumí představit.

Cvičit se dá jednoduše a efektivně téměř kdekoliv a není potřeba se toho bát. Chceme vás učit pracovat především s vlastním tělem, a to jednoduchými, ale velmi efektními cviky a ukázat vám, že pravidelný pohyb venku na čerstvém vzduchu má blahodárný vliv na naše tělo i mysl. Cvičit s námi mohou samozřejmě i zkušení sportovci, kteří uvítají změnu.

Chtěli bychom, aby vás sport bavil, ale nebudeme vám tvrdit, že se tak stane ze dne na den. Vše má svou cestu a čas. Pokud jenom trochu chcete, rádi po této cestě provedeme i vás.

Možná jenom potřebujete změnit prostředí, načerpat energie z přírody nebo chcete změnit svůj životní styl. Důvody mohou být různé, ale cesta s námi bude společná.