Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka MTS Akademie, trenérka, instruktorka a výživová poradkyně.

O mně

MTS Akademii jsme s manželem založili proto, abychom lidem nabídli jiný a příjemnější způsob sportování, než nabízí současné tržní prostředí. Sami jsme si dříve prošli pracovními pozicemi, při kterých nám chyběla energie a trávili jsme převážnou většinu života v uzavřených místnostech. Během několika let se v našich myšlenkách utvářel projekt, do kterého jsme se v roce 2020 vrhli po hlavě. Žene nás touha dělat něco užitečného a pomáhat lidem, kteří chtějí vrátit své tělo do rovnováhy a zlepšit své fyzické i psychické zdraví.

Cvičení v přírodě uspokojuje téměř všechny fyziologické potřeby těla a kvůli své dostupnosti se snadno stává přirozenou součástí našich životů.

Při cvičení s klienty se zaměřuji především na zvládnutí pomalých pohybů a správnou techniku dýchání u všech cviků. Postupně posilujeme hluboký stabilizační systém a pracujeme na zlepšení celkové koordinace a zvyšování kondice. Poskytuji komplexní služby v oblasti funkčního cvičení a rozumného stravování.

Na základě dosavadních zkušeností vedu kurzy výživy pro veřejnost, organizuji firemní školení a starám se o hladký provoz celého našeho projektu. Na základě výstupních hodnot z profesionálního přístroje InBody poskytuji individuální výživové poradenství a své zkušenosti předávám i prostřednictvím vlastního e-booku.
Neuznávám diety, nepodporuji žádné komerční výživové doplňky ani „zázračné koktejly.

Umím naslouchat a motivovat. Jsem oporou, vrbou i přítelem každému, kdo jen trochu chce svůj životní styl změnit a převzít za něj odpovědnost.