Osobní tréninky

Osobní tréninky

Nejrychlejší způsob pro váš fyzický i mentální růst.

 • osobní tréninky v přírodě pro začátečníky i středně pokročilé

 • nastavíme rozumnou hranici zatížení jednotlivých tělesných partií

 • pohlídáme, abyste cvičili technicky správně a nezatěžovali klouby

 • přizpůsobíme se vašim časovým možnostem a cílům

 • kombinujeme aerobní, posilovací, intervalové a koordinační tréninky podle vaší aktuální kondice

 • cvičením venku posilujeme imunitní systém a čerpáme novou energii

 • na základě tělesné analýzy InBody upravíme váš stravovací režim

od 900,-

Kč / osobní trénink

Proč si vybrat

CVIČENÍ S OSOBNÍM TRENÉREM

Cvičení s osobním trenérem je vhodné pro všechny, kteří potřebují individuální přístup a přizpůsobení tréninků časovým, fyzickým a zdravotním možnostem. Tréninky venku v přírodě jsou založeny především na funkčních cvičeních s vlastní vahou a základními sportovními pomůckami, které rozvinou vaši sílu, rychlost, koordinaci a vytrvalost. Hlavním benefitem cvičení s osobním trenérem pro vás bude kompletní péče o váš celkový životní styl; ať už se jedná o cvičení, stravu nebo pravidelné měření výsledků na profesionálním přístroji InBody.

Jaké jsou

VÝHODY OSOBNÍHO TRÉNINKU

 • Vstupní tělesná analýza InBody

  Než začneme s trénováním, provedeme nejprve komplexní tělesnou analýzu na profesionálním přístroji InBody a stanovíme si společný tréninkový a stravovací plán.

 • Individuální plánování

  Termíny i cíle osobních tréninků plánujeme individuálně podle vašich fyzických, sportovních a zdravotních potřeb. Přizpůsobíme se náhlým změnám i cvičení o víkendech.

 • Vlastní tempo

  Je jedno, jestli chcete zvyšovat své sportovní výkony, posilovat hluboké posturální svalstvo, kompenzovat jednostranné zatížení nebo rehabilitačně posilovat po zranění. Každému stavíme vlastní tréninkový plán a dbáme na individuální tempo rozvoje.

 • Zdravá funkční cvičení

  Zaměřujeme se na cvičení s vlastní vahou (tzn. funkční cvičení) a se základními sportovními pomůckami jako jsou švihadla, expandéry nebo koordinační žebřík.

 • Posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační svaly

  Pravidelně zpevňujeme a posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační (posturální) svaly; zlepšujeme tím celkové držení těla a odbouráváme chronické bolesti (především) zad a šíje.

 • Posilujeme imunitní systém

  Cvičením venku přirozeně posilujeme náš imunitní systém a zlepšujeme tím naše celkové zdraví. Cvičení venku v přírodě vás příjemně uvolní, okysličí mozkové buňky a pomůže zlepšit psychickou a imunitní odolnost vašeho organismu.

 • 2 osoby za stejnou cenu

  Individuální tréninky můžete absolvovat individuálně nebo například v páru.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

VÍCE INFORMACÍ

o cvičení s osobním trenérem

Osobní tréninky jsou určeny pro ty z vás, kteří z jakéhokoliv důvodu potřebují individuální přístup. Může se jednat například o velkou pracovní vytíženost a nutnost přizpůsobovat časy tréninků pracovním povinnostem nebo o individuální přizpůsobení tréninků Vašim fyzickým schopnostem.

Klient není závislý na předem daných termínech, jako je to u skupinových lekcí, ale sám se s trenérem flexibilně domlouvá. Největším benefitem osobních tréninků je maximální přizpůsobení všech plánů, cílů a aktivit osobním potřebám klienta.

Funkčním cvičením venku v přírodě vám pomůžeme posílit celý pohybový aparát a odbourat či preventivně předcházet chronickým bolestem zad a šíje. Cvičení venku na čerstvém vzduchu vás příjemně uvolní, okysličí mozkové buňky a pomůže zlepšit fyzickou a psychickou odolnost vašeho organismu.

Veškeré aktivity primárně přizpůsobujeme a ladíme v návaznosti na osobní cíle klienta. Společným jmenovatelem našich tréninků je profesionalita, pečlivost a maximální individuální přístup. Pečujeme o váš celkový zdravý životní styl, provádíme pravidelnou tělesnou diagnostiku a vyhodnocujeme výsledky společné práce.

V úvodu lekce se zahřejete aerobními aktivitami dle svých aktuálních fyzických schopností (rychlá chůze, běh) a k samotnému cvičení budete využívat volně dostupné objekty v parku (lavičky, schody, volná plocha, vysoká zeď, hřiště, kopec atd.)

S postupným zlepšováním vaší fyzické kondice tréninky zpestříme zajímavými sportovními pomůckami (posilovací lano, expandéry, TRX, švihadlo, tréninkový žebřík atd.), abychom rozvíjeli Vaši sílu, koordinaci, rychlost i vytrvalost.

Outdoorový trénink je založený především na funkčních cvičeních s vlastní vahou, při kterých zapojíte několik svalových partií najednou. Kombinujeme aerobní aktivity, kruhové i intervalové tréninky a učíme vás maximálně využívat svůj fyzický i psychický potenciál.

Na cvičení si vezměte maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin, aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si také neberte, osobní trenér vše zajistí.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)“

FAQ

KDE CVIČÍME?

Lokality, ve kterých nás najdete

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na osobní tréninky v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

Stránku aktuálně připravujeme.

Postarají se o Vás

NAŠI TRENÉŘI

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

CVIČÍME VENKU ZA (SKORO) KAŽDÉHO POČASÍ

Protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení.

DO 34°C

ANO, cvičíme

NAD 34°C

NE, necvičíme

OBLAČNO

ANO, cvičíme

MRHOLENÍ

ANO, cvičíme

DÉŠŤ

ANO, cvičíme

LIJÁK

NE, necvičíme

CHUMELENÍ

ANO, cvičíme

POD -8°C

NE, necvičíme

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

Cvičení s osobním trenérem si můžete nezávazně vyzkoušet. Vyplňte formulář 1. trénink zdarma a navrhněte termín, kdy byste si chtěli trénink vyzkoušet.

Až si cvičení s osobním trenérem vyzkoušíte, bude záležet pouze na vás, jestli budete chtít pokračovat.

Cvičení s osobním trenérem je vhodné pro ty z vás, kteří z jakéhokoliv důvodu potřebují individuální přístup. Může se jednat například o velkou pracovní vytíženost a nutnost přizpůsobovat časy tréninků pracovním povinnostem nebo o individuální přizpůsobení tréninků vašim fyzickým či zdravotním schopnostem.

Nejste tak závislí na předem daných termínech, jako je to u skupinových lekcí, ale sami se na cvičení s osobním trenérem flexibilně domlouváte. Největším benefitem cvičení s osobním trenérem je maximální přizpůsobení všech plánů, cílů a aktivit individuálním potřebám klienta.

Trénujeme především s vahou vlastního těla (tzv. funkční cvičení), ale ke cvičení využíváme také jednoduché sportovní pomůcky (švihadlo, expandéry, koordinační žebřík apod.) a různé objekty v parku jako jsou lavičky, schody, kopce, nízká zeď, atd.

Cvičení venku v přírodě vás probudí a nabije pozitivní energií. Díky funkčnímu cvičení přirozeně posílíte celý svůj pohybový aparát a postupně odbouráte to, co vás trápí; chronické bolesti zad a šíje, oslabený střed těla či zdravotní komplikace po zranění.. nebo se posunete ve svých sportovních výkonech.

Cvičení venku vás příjemně uvolní, okysličí mozkové buňky a pomůže zlepšit psychickou a imunitní odolnost vašeho organismu.

Veškerá cvičení s osobním trenérem jsou přizpůsobena vašim osobním cílům. Společným jmenovatelem je profesionalita, pečlivost a maximální individuální přístup. Spolupráce s osobním trenérem zahrnuje péči o váš celkový životní styl; ať už se jedná o cvičení, stravu nebo pravidelné měření výsledků na profesionálním přístroji InBody.

Před první lekcí si s osobním trenérem stanovíte individuální cíle, podle kterých se připraví tréninkový plán.

V úvodní části se zahřejete aerobními aktivitami dle svých aktuálních fyzických schopností (chůze, běh) a během cvičení budete využívat především váhu vlastního těla (tzn. funkční cvičení) a volně dostupné objekty (lavičky, schody, volná plocha, vysoká zeď, hřiště, kopec atd.).

S postupným zlepšováním vaší fyzické kondice budou tréninky zpestřovány zajímavými sportovními pomůckami (posilovací lano, expandéry, TRX, švihadlo, koordinační žebřík apod.), abychom rozvíjeli Vaši sílu, koordinaci, rychlost i vytrvalost.

Při cvičení s osobním trenérem se kombinují různé aerobní aktivity a kruhové či intervalové tréninky, při kterých maximálně využijete svůj fyzický i psychický potenciál.

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na osobní tréninky v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

Cvičení s osobním trenérem probíhá vždy venku, a to téměř za každého počasí, proto je důležité se na trénink vhodně a správně obléknout. Můžete si přečíst článek Jak se obléknout na cvičení venku?

Na cvičení si vezměte maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin, aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné pomůcky, podložky a podobně si také neberte, osobní trenér vše zajistí.

Cvičení venku probíhá za (skoro) každého počasí, protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení. Cvičením v jakémkoliv počasí výrazně posilujete svůj imunitní systém. Pokud je ale extrémně nepříznivé počasí, vždy se s osobním trenérem individuálně domluvíte.

1. TRÉNINK ZDARMA

Rezervujte si svůj 1. nezávazný trénink zdarma.