MTS Jídelníček online™

MTS Jídelníček online™

Online výživové poradenství a neomezená podpora.

 • vysvětlíme vám, jak vaše tělo funguje a co potřebuje

 • naučíme vás základní pravidla výživy

 • naučíme vás sestavovat vyvážený jídelníček bez počítání kalorií

 • poradíme s výběrem plnohodnotných potravin a pošleme jednoduché recepty

 • pomůžeme vám s plánováním a organizací vašich denních aktivit

 • naučíme vás pracovat s mobilní aplikací a hlídat si příjem energie

 • zůstaneme s vámi v kontaktu a poradíme kdykoliv zdarma

 • Akce: MTS Jídelníček online™

  1 960 Kč980 Kč
  Akce platí do 31. 1. 2023

1 960,-

Kč / jídelníček, poradenství, podpora

Za vysněnou postavou a zdravím

BEZ DRASTICKÝCH DIET ČI POČÍTÁNÍ KALORIÍ

Pokud se rozhodnete vzít své zdraví i vzhled do vlastních rukou, provedeme Vás touto cestou bez drastických diet, doplňků stravy i složitého počítání kalorií. Pomůžeme Vám získat základní přehled (nejen) o nutričních potřebách svého těla a naučíme Vás tyto potřeby adekvátně uspokojovat. Společně opravíme Vaše tělo zevnitř, aby mohlo zářit navenek a vy jste se dočkali vytouženého obdivu a sebevědomí. Správně zvolenou stravou, jednoduchou pohybovou aktivitou a neomezenou podporou Vás zbavíme nadbytečných kil i mnoha zdravotních komplikací.

Jaké jsou

VÝHODY PRODUKTU MTS JÍDELNÍČEK ONLINE™

 • 2x jídelníček na míru

  Získáte udržovací jídelníček, který doplní všechny dosud chybějící živiny a redukční jídelníček, podle kterého začnete hubnout.

 • E-book: Manuál zdravého (z)hubnutí

  Získáte jasný, stručný a srozumitelný návod, jak zdravě a úspěšně (z)hubnout a mít své zdraví pod kontrolou.

 • Mobilní aplikace na hlídání příjmu kalorií

  Naučíme Vás pracovat s mobilní aplikací, která pohlídá Váš denní energetický příjem i výdej. Aplikace Vám pomůže dodržovat nastavené hodnoty i v případě, že nebudete dodržovat jídelníček na 100%.

 • Expresní doručení do 3 dnů

  Do 3 dnů obdržíte soubory s jídelníčky, doporučeními a kompletním e-bookem: „Manuál zdravého (z)hubnutí„.

 • Konzultace zdarma

  Jsme Vám zdarma k dispozici na What´s Appu, Messengeru nebo e-mailu.

 • Doživotní spolupráce

  Poradíme a pomůžeme Vám kdykoliv to bude nutné bez dalších poplatků!

 • Společné plánování a organizace času

  Pomůžeme Vám s organizací času na domácí přípravu jídla a jeho konzumaci v práci i při třísměnném provozu.

 • Sada jednoduchých a rychlých receptů

  Dostanete od nás sadu jednoduchých a rychlých receptů a naučíme Vás vařit ze základních a kvalitních surovin.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

VÍCE INFORMACÍ

o produktu MTS Jídelníček online™

Jste ochotni se naučit pár základních pravidel a složit si svůj vlastní vyvážený jídelníček?

Toužíte zastavit neustálý kolotoč diet a přejídání?

Přejete si chutně a zdravě mlsat a dopřávat si i oblíbená jídla bez výčitek?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, pak jste tady správně!

Pomůžeme vám s úpravou celkového životního stylu a navedeme vás na způsob, jak se zdravě stravovat, aby to přinášelo co nejlepší výsledky, cítili jste se skvěle a byli sami se sebou spokojeni.

Abychom vám přechod na nový jídelníček co nejvíce usnadnili, připojíme vás do uzavřené online skupiny, kde budeme společně plánovat menu na každý týden dopředu.

Dostanete od nás nákupní seznam s video recepty a necháte se vést. Nemusíte nad ničím přemýšlet, stačí nás sledovat. Naučíme vás vařit z obyčejných a kvalitních surovin.

Podstatou hubnoucího procesu je to, aby vaše tělo přestalo přemýšlet úsporně. Jedině tak ztratí důvod držet si zásobu tuků na horší časy. Většina našich klientů paradoxně zhubla až v okamžiku, kdy trvale zvýšila svůj denní příjem určitých živin.

Celý úspěch spočívá v tom, že vás naučíme, co, kdy a v jakém množství jíst.

Naši klienti dosahují výsledků i přes občasné „prohřešky“. Učíme je, že jednou týdně si mohou dát cokoliv, na co mají zrovna chuť, pokud se povětšinu dní stravují správně.

Paretovo pravidlo 80/20 platí i v oblasti stravování. Pokud z osmdesáti procent jíte správně, nemusíte se zbylými 20 % trápit. Právě naopak, hubnutí začíná v hlavě a psychická pohoda je polovina úspěchu.

Naučíme vás, že k dosažení nejlepších výsledků nemusíte striktně dodržovat všechna nastavená pravidla. Stejně důležité pro vás bude vědomí a víra, že pokud si občas nějaké nezdravé jídlo dovolíte, rozhodně nic nezkazíte. To, že vás naučíme povinně „hřešit“, bude mít blahodárný vliv na vaši mysl i celkové psychické rozpoložení.

Svým klientům pomáháme nalézt rovnováhu a soustředit se na změnu svých každodenních návyků. Víme totiž, že vaše zdraví neovlivňuje to, co uděláte občas, ale to, co děláte dlouhodobě a opakovaně.

Tělo není váš nepřítel. Naopak vám určitými signály (nadváhou, nízkou váhou, velkou únavou, alergií, vyrážkou, zažívacími problémy, různými chronickými bolestmi a problémy) dává najevo, že potřebuje změnu/ pomoc.

Společně najdeme příčinu problému, vytvoříme v těle ideální prostředí a zlepšíme vaše celkové metabolické zdraví. Začneme pracovat na posilování imunitního systému a povedeme vás k samostatnosti a jistotě v jídle. Zbavíte se hladu, chutí na sladké a myšlenek na večerní ujídání čehokoli.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)

FAQ

Můj osobní příběh

PROČ HUBNOUT SE MNOU?

Jmenuji se Lucie, je mi 34 let a v uplynulých letech se mi podařilo stabilně a zdravě zhubnout 15 kg. Moje cesta za zdravým, lepším a hezčím já ale byla hodně trnitá a plná chyb.

Nepocházím ze sportovní rodiny a o zdravém životním stylu jsem si četla pouze v časopisech. Největší část svého života jsem věnovala boji s nadváhou a nespokojeností sama se sebou.

V zajetí komerčních hubnoucích doporučení, všeobecných mýtů a omezených znalostech jsem pouze kopírovala to, co jsem viděla u svých nejbližších a bláhově věřila reklamám na zázračné prášky, výživové doplňky, koktejly, extrémní diety a hladovění. Vše se stejný výsledkem. Zničený metabolismus, další kila navíc, deprese a nenávist k sobě samé.

Absolutně mi unikala samotná podstata výživy, protože mě nezajímalo, co mé tělo potřebuje.

Začarovaný kruh diet a přejídání

Dostala jsem se do začarovaného kruhu diet a přejídání, než jsem porodila své první dítě. Se zaváděním příkrmů jsem začala nad výživou přemýšlet trochu jinak a pár kilo šlo dolů. Životní strasti a starosti mě jako chronickou dietářku bohužel opět svedly na špatnou cestu.

Ale byla to moje vina, ještě jsem toho nevěděla dost, abych všechny ty životní zkoušky zvládala s lehkostí. Protože se váha zastavila, vložila jsem důvěru do rukou jiné osoby nabízející zázračné zhubnutí. Opět osudová chyba.

Dovolila jsem, aby si na mě vyzkoušela novou módní dietu, jejíž následky jsem pocítila hned druhý měsíc. Spolupráci jsem okamžitě ukončila a upadla do letargie. Začala jsem se opět litovat a vsugerovávat si, že já prostě asi nikdy nezhubnu.

Nečekejte žádné zaručené diety ani zázračné pilulky. Naučím Vás se svým tělem pracovat tak, aby pracovalo pro Vás a ne proti Vám.

Zázraky ne, správné rozhodnutí ano

Jako správná lvice jsem se z toho ale po pár měsících odpočinku oklepala a provedla zásadní rozhodnutí. Zařekla jsem se, že na to tentokrát půjdu chytře a dokážu zhubnout sama.

Odhodlala jsem se a vrhla se do komplexního studia výživy. Začala jsem rozšiřovat své znalosti, naučila jsem se efektivně organizovat čas a dláždila si cestu k vysněnému cíli.

Teprve v okamžiku, kdy jsem pochopila podstatu výživy a fungování metabolismu jsem si uvědomila, že lidský organismus je vlastně jako parní lokomotiva. Čím lépe budeme přikládat do kotle, tím lépe, rychleji a efektivněji pojede.

Pochopila jsem, že musím jíst, protože bez jídla nejen že mi tělo tuky nepustí, ale hlavně nebude zdravé.

Po absolvování kurzu se vám uleví. Zjistíte, že zdravě žít je mnohem jednodušší a logičtější, než jste si mysleli.

Objevování nového světa výživy

Postupně jsem začala objevovat nový svět, všechno mi najednou přišlo tak logické a jednoduché, že jsem tomu nemohla uvěřit.

Možná stejně jako vy jsem si dříve myslela, že čím míň budu jíst, tím víc a rychleji zhubnu, ale roky těchto experimentů mi jasně ukázali, že tudy cesta nepovede.

Uvěřit něčemu novému mi také chvilku trvalo, ale výsledky na sebe nenechali dlouho čekat. Zlepšila se mi pleť, vlasy i nehty. Měla jsem víc energie, cítila jsem se spokojeně a s pokorou sledovala, jak se celé moje tělo i myšlenky mění.

Přidala jsem pravidelnou chůzi a postupně zpevňovala celou svou postavu.

Zjistíte, že zdravě žít je mnohem jednodušší a logičtější, než jste si mysleli. To, na čem ve skutečnosti záleží, je kvalita Vaší stravy.

Už dávno nepočítám kalorie

Život se mi otočil o 180°. Ze zdravé výživy se stal nejprve můj koníček a postupem času i povolání. Začala jsem o své tělo pečovat po výživové i pohybové stránce a své zkušenosti sdílet dál v rámci MTS Akademie.

Už dávno nepočítám kalorie, už dávno nehladovím po páté hodině večer. Nedržím se striktně žádné zaručeně účinné diety, ani neužívám žádné zázračné pilulky.

Naučila jsem se plnohodnotně jíst a pracovat s myšlením a tělem tak, aby vzájemně spolupracovali; a tyto své dlouholeté zkušenosti předávám dál svým klientům.

Jediné, co se musíte naučit, je jíst zdravě, pravidelně, a tak akorát. Úprava váhy, spánku, imunity a psychiky přijde sama.

Podívejte se na

PROMĚNY NAŠICH KLIENTŮ

Postarají se o Vás

NAŠI PORADCI

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

 1. Po úhradě online programu vám zavoláme na telefon, který jste uvedli do objednávkového formuláře a seznámíme se.
 2. Pro sestavení jídelníčku od vás budeme potřebovat pár informací. Vyplníte vstupní dotazník, který nám pomůže poznat váš současný životní styl a navrhnout odpovídající změny.
 3. E-mailem se dohodneme na termínu 1. online konzultace.
 4. V domluvený termín se spojíme a proběhne naše 1. online konzultace (cca 60-90 min). Probereme vyplněné informace z dotazníku, váš aktuální zdravotní stav a zvyklosti. Seznámíme vás se základními principy fungování vašeho těla, přičemž pochopíte nejen proč se vám nedaří zhubnout, ale také proč máte třeba oslabené nehty nebo střevní či kožní potíže. Při rozhovoru budou vyvstávat další dotazy, které rovnou zodpovíme a společně naplánujeme reálné změny vašich dosavadních zvyklostí. V týdnu pracujeme až do večera včetně sobot, takže se rádi přizpůsobíme vašim časovým možnostem. Po konzultaci začneme pracovat na výživových plánech.
 5. Protože je důležité, abyste se naučili nejprve dobře a dostatečně jíst a ustálili výkyvy svých chutí, dostanete rovnou 2 typy jídelníčků; jeden udržovací a jeden redukční. Díky udržovacímu jídelníčku zjistíte, kolik jídla byste měli denně přijmout pro udržení stávající váhy a především doplnili všechny dosud chybějící živiny = uzdravili své tělo. Redukční jídelníček bude sestaven tak, abyste zdravě hubli cca 0,5 kg týdně. Oba jídelníčky dohromady vám budou ukazovat energetické pásmo, ve kterém se můžete pohybovat a stále hubnout. Složení jídel samozřejmě přizpůsobíme vašim výživovým či finančním preferencím, pokud budete chtít.
 6. Do 3 dnů od 1. online konzultace obdržíte na e-mail PDF soubor s jídelníčky a elektronickou příručkou „Manuál zdravého (z)hubnutí“ (celkem cca 150 stran). Jakmile materiály obdržíte, vše si pečlivě prostudujte a sepište si případné dotazy či připomínky.
 7. Jakmile budete mít prostudovány základní materiály s jídelníčky, domluvíme se na termínu 2. online konzultace (60-90 min). Během této konzultace vám znovu vysvětlíme podstavu správné výživy, princip hubnutí a naučíme vás pracovat s mobilní aplikací, která vám pomůže hlídat denní příjem, výdej i pohybové aktivity.
 8. Od této doby jsme vám zdarma k dispozici na What´s Appu nebo e-mailu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit, a to bez dalších poplatků.

Ano. Naší snahou je pomoci vám změnit životní styl a neustále vás motivovat. Přejeme si, abyste k nám měli důvěru a obrátili se na nás i v případě, že svou snahu o změnu životního stylu odsunete na neurčito nebo hubnutí z jakéhokoliv důvodu přerušíte. Víme, jak to chodí 😊

Také nesnášíme komerční „obchodování s nadváhou“ a nechceme být součástí aktuálního systému mnohých výživových poraden, kdy musíte platit za všechny další konzultace a varianty jídelníčků. Chceme být vaší oporou a naučit vás samostatnosti, abyste si kdykoliv v budoucnu byli schopni sami poradit a nebyli na nikom závislí. Chceme vás vše jednou provždy naučit.

Tréninkový plán dodávaný v rámci programu je univerzální. Všechny aktivity jsou určené především pro úplné začátečníky a postupně vás provedou vším, co je k získání zdravého a pevného těla potřeba. Naučíte se pozvolna rozvíjet svou vytrvalost, rychlost, sílu, koordinaci, obratnost a pohyblivost.

Postupně se učíte techniku cvičení a dýchání a zvedáte náročnost jednotlivých cviků podle vaší aktuální formy. Navrhované pohybové aktivity doporučujeme provádět venku na čerstvém vzduchu (v parku, na hřišti nebo na zahradě). Když nezůstanete v uzavřeném prostoru, budete cvičení vnímat mnohem lépe a začne vás bavit. Vyhnete se netrpělivému sledování hodinek a čas bude ubíhat mnohem příjemněji. Pokud je to jen trochu možné, jděte cvičit ven.

Ano, vytvoříme.

Jídelníček je složen ze základních a běžně dostupných surovin. Nemusíte kupovat žádné výživové doplňky ani speciální produkty.

U každého chodu máte na výběr z několika variant, takže můžete jíst, na co zrovna máte chuť.

Do 3 dnů od prvního online rozhovoru obdržíte kompletní balíček v souboru PDF a excel.

Vůbec ne. Potraviny, které Vás naučíme jíst, jsou obyčejné a běžně dostupné v každém supermarketu. Nepotřebujete si kupovat ani žádnou suplementaci.

MÁTE JINÝ DOTAZ?

Kontaktujte nás.