Cvičení a skupinové lekce zdarma

Týden cvičení zdarma

Zdravá funkční cvičení venku v přírodě. Centrální park Praha 13.

 • skupinové lekce pro začátečníky, pokročilé, seniory a děti

 • zdravá funkční cvičení s vlastní vahou a jednoduchými pomůckami

 • každý si cvičí vlastním tempem

 • lekce (pro začátečníky) jsou vhodné i pro nesportovce

 • posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační svaly

 • cvičením venku posilujeme náš imunitní systém

 • týden zdarma a bez závazků

0,-

Kč / týden cvičení

Vyzkoušejte si

ZDRAVÁ FUNKČNÍ CVIČENÍ

Zaměřujeme se především na jednoduchá, ale efektivní cvičení s vlastním tělem (tzv. funkční cvičení), díky kterým přirozeně zapojíte a posílíte (nejen) hluboké stabilizační (posturální) svaly. Tedy ty svaly, které nejsou vidět, ale jsou nesmírně důležité pro správné držení těla. Pokud je máte oslabené, chronicky vás bolí záda, krk, šíje, trapézy… Taky to znáte? Zdravá funkční cvičení vám s tím pomůžou. Pokud jste začátečník (nesportovec) nemusíte se ničeho bát, každý si cvičí vlastním tempem. A pro pokročilé máme skvělé funkční, kruhové či intervalové tréninky.

Jaké jsou

VÝHODY SKUPINOVÝCH LEKCÍ

 • Pro začátečníky, pokročilé, seniory i děti

  V Centrálním parku Prahy 13 nabízíme skupinové lekce pro začátečníky, pokročilé, seniory i děti.

 • Zdravá funkční cvičení

  Zaměřujeme se na cvičení s vlastní vahou (tzn. funkční cvičení) a se základními sportovními pomůckami jako jsou švihadla, expandéry nebo koordinační žebřík.

 • Posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační svaly

  Pravidelně zpevňujeme a posilujeme střed těla (core) a hluboké stabilizační (posturální) svaly; zlepšujeme tím celkové držení těla a odbouráváme chronické bolesti (především) zad a šíje.

 • Pestrá škála tréninků

  V lekcích kombinujeme pestrou škálu tréninků od rychlé chůze a jednoduchého zpevňování (začátečníci) po kruhové či intervalové tréninky (pokročilí).

 • Cvičení vhodná pro všechny

  Cvičení jsou vhodná pro všechny, protože si každý cvičí vlastním tempem; instruktor dbá především na techniku cvičení a dýchání.

 • Posilujeme imunitní systém

  Cvičením venku přirozeně posilujeme náš imunitní systém a zlepšujeme tím naše celkové zdraví. Cvičení venku v Centrálním parku Prahy 13 vás příjemně uvolní, okysličí mozkové buňky a pomůže zlepšit psychickou a imunitní odolnost vašeho organismu.

 • Časová flexibilita

  Od pondělí do soboty si můžete vybírat lekce v různých časech a sportovat podle svých aktuálních možností.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

DRUHY LEKCÍ

Vyzkoušejte si tolik lekcí, kolik chcete

MTS Pěkné tělo™

Zdravá funkční cvičení v přírodě pro začátečníky.

Cvičení na hubnutí pro začátečníky venku v přírodě

Jste začátečník a nevíte, jestli to zvládnete? Tak se ničeho nebojte, pro vás tu máme skupinovou lekci MTS Pěkné tělo™. Skupinová lekce je určená pro začátečníky či mírně pokročilé, kteří cvičí minimálně nebo vůbec, ale chtějí jednoduchou a nenásilnou formou začít s pravidelným pohybem. Lekce je založená na kombinaci rychlé chůze a jednoduchých posilovacích/ zpevňovacích cvičeních.

MTS Silné tělo™

Funkční fitness v přírodě pro pokročilé.

Workout outdoor

Jste aktivní sportovec a hledáte nějakou změnu? Potom tu pro vás máme skupinovou lekci MTS Silné tělo™. Lekce je určená pro středně pokročilé, kteří mají se cvičením, ať již pravidelným či nepravidelným, základní zkušenosti a chtějí na sobě dále pracovat. V lekcích kombinujeme pestrou škálu tréninků jako jsou funkční posilovací tréninky s vlastním tělem nebo jednoduchými pomůckami, intervalové tréninky, kruhové tréninky nebo tréninky na rozvoj dynamické síly a vytrvalosti.

MTS Senior™

Jednoduchá cvičení venku na čerstvém vzduchu.

Cvičení pro seniory

Jste senior a chcete/ potřebujete mít pravidelný pohyb venku na čerstvém vzduchu? Budeme se na vás těšit na naší skupinové lekci MTS Senior™. Skupinová lekce je určená pro seniory ve věku 60+. Zaměřujeme se na jednoduchá cvičení, která prokládáme chůzí. Cvičení jsou vhodná pro všechny, protože si každý cvičí vlastním tempem. Kontrolujeme především techniku cvičení a dýchání.

Další informace naleznete v „Častých dotazech (FAQ)“

FAQ

KDE CVIČÍME?

Lokality, ve kterých nás najdete

Centrální park Prahy 13 se nachází v těsné blízkosti metra Hůrka, Lužiny a Luka. Centrální park disponuje velkými travnatými plochami, různými běžeckými okruhy, work-out hřištěm, rybníky, dětskými hřišti a spoustou dalších možností ke kreativnímu cvičení.

Na skupinové lekce v Centrálním parku Prahy 13 se scházíme u hodin u dětského hřiště v blízkosti Nepomuckého rybníka.

GALERIE

Fotky & Videa

Postarají se o Vás

NAŠI TRENÉŘI

Zdeněk David MTS Akademie

Zdeněk David

Zakladatel, trenér a instruktor.

Lucie Davidová MTS Akademie

Lucie Davidová

Zakladatelka, trenérka a výživová poradkyně.

CVIČÍME VENKU ZA (SKORO) KAŽDÉHO POČASÍ

Protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení.

DO 34°C

ANO, cvičíme

NAD 34°C

NE, necvičíme

OBLAČNO

ANO, cvičíme

MRHOLENÍ

ANO, cvičíme

DÉŠŤ

ANO, cvičíme

LIJÁK

NE, necvičíme

CHUMELENÍ

ANO, cvičíme

POD -8°C

NE, necvičíme

ČASTÉ DOTAZY

FAQ

Týden cvičení zdarma venku v Centrálním parku Prahy 13 může využít každý, kdo si ještě žádnou skupinovou lekci nerezervoval. Během cvičení zdarma si můžete vyzkoušet jakékoliv skupinové lekce pro začátečníky, pokročilé, seniory nebo děti.

Pro využití týdne cvičení zdarma vyplňte rezervační formulář na této stránce.

Po vyplnění a odeslání rezervačního formuláře prosím počkejte, než vás e-mailem nebo telefonicky zkontaktujeme. Poté si vše doladíme a nastavíme tak, jak budete potřebovat.

Skupinové lekce venku v Centrálním parku Prahy 13 můžete opravdu celý týden navštěvovat zdarma. Rezervací na cvičení v rámci týdne cvičení zdarma se nezavazujete k žádným (ani budoucím) poplatkům, a to ani v případě, že byste na rezervovanou lekci nedorazili a z lekce se neodhlásili. Poprosíme vás však o vzájemnou ohleduplnost viz. Pravidla rezervačního systému.

Cvičení v Centrálním parku Prahy 13 si můžete zdarma vyzkoušet během 7 po sobě následujících dní.

Stačí vyplnit rezervační formulář, který naleznete na této stránce a do poznámky ideálně připsat vybraný týden cvičení a druh skupinových lekcí podle rozvrhu níže. Pak vyčkejte, než vás kontaktujeme a vaši rezervaci potvrdíme.

Rozvrh skupinových lekcí

Pondělí
Pokročilí (6:00; 18:00)
Senioři (10:00)
Děti (15:30)
Začátečníci (18:00)

Úterý
Začátečníci (12:00; 17:30; 18:30)

Středa
Pokročilí (6:00; 18:00)
Senioři (10:00)

Čtvrtek
Začátečníci (12:00; 17:30; 18:30)

Pátek
Pokročilí (6:00; 18:00)
Senioři (10:00)

Sobota
Pokročilí (8:45)
Začátečníci (10:00)

Cvičení v Centrálním parku Prahy 13 probíhá pouze venku, proto je důležité se na skupinovou lekci vhodně a správně obléknout. Můžete si přečíst článek Jak se obléknout na cvičení venku?

Můžete si vzít maximálně malou lahev s pitím; ale není to vůbec nutné, náš organizmus bez problému vydrží hodinku cvičení bez příjmu tekutin, aniž by to mělo jakýkoliv negativní vliv na naše zdraví.

Žádné fitness pomůcky, podložky a podobně si také neberte, není to potřeba.

Skupinové lekce probíhají pouze venku, a to za (skoro) každého počasí; protože neexistuje špatné počasí, existuje jen špatné oblečení.

Cvičením v jakémkoliv počasí výrazně posilujeme náš imunitní systém. Pokud je ale extrémně nepříznivé počasí, vždy účastníky lekce kontaktujeme a individuálně se domluvíme.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Rezervujte si svůj týden cvičení zdarma!